Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Değerli Meslektaşlarım Tez Çalışmam İçin Yardımınızı İstiyorum!!!

Yeni Üye
    Nereden
    SMMM
    Üstadlar inanın tartışmak niyetinde değilim.
    Adımı, Soyadımı, Bağlı bulunduğum odayı ve kayıtlı olduğum üniversiteyi bilginize sundum.
    Eğer yanlış anlaşıldıysam sizlerden özür dilerim.
    Katılmak isteyen meslektaşlarım katılır, katılmak istemeyen katılmaz.
    Kimseyi zorlamıyor sadece rica ediyorum.
    Herkese işlerinde kolaylıklar dilerim.

Üye
    Nereden
    İSTANBUL

Exclamation Mesleki gelişime destek olmaktan daha güzel ne olabilir.. !!

Allah Allah ... Arkadaşlar bu nasıl bir yaklaşımdır! Akademik bir çalışmaya esas olmak üzere değerli kardeşimiz Prophecy Yüksek lisans tezinde kullanmak üzere yani bilimsel bir geliştirme bilimsel bir araştırma ve iyileştirme çalışmasına analiz olacak , basit bir anket çalışmasına 5 Dakikanızı ayırmanızı istemiş nasıl bu kadar bencil olabildiniz !

Bilim adına araştıran, emek veren, arkadaşın bu işten bir menfaatinin olmadığını sadece eğitimi ve tezi için yardım istediği farkedemeyecek kadar mı bozuldu gözleriniz.

Çok utandım,, verdiğiniz şu cevaplardan bir meslektaşınız olarak resmen utandım ! Bir Dr. Bir Av. Bir Mühendis gelip okusa şu yazdıklarınızı bu ne cehalet derdi herhalde.

Daha anketi açmadan verilerinizi paylaşmamaktan müşteri gizliliğinden bahsediyorsunzu, anketi açıp bir baksanız sizden ne bir firma bilgisi ne bir isim nede firmanızın mesleki sırlarını istemediğini, sadece sizin muhasebe standartlarını ne derece kullandığınızı genel olarak sorduğunu görecektiniz. Ama karanlığa çakılan bu kibrite destek olacağınıza tüm nefesinizle üfleyip söndürmeye çalışmışsınız...
    Destek olmuyorsak Köstek bari olmayalım..

5 Dakikada tüm soruları cevapladım.. Okadar da büyütecek birşey yok.

SİZDE DOLDURUN: https://tr.surveymonkey.com/r/HG6WW8M

Sayın arkadaşım; Ankette arkadaşları sanırım başlamadan önceki kullanılan bir firmanızı seçerek doldurun ibareleri yanlış düşüncelere sevk etti.
    Açıp bakmadıkları içinde olumsuz yorumlar yapmışlar...

Mesleki gelişime destek olmaktan daha güzel ne olabilir.. Kesinlikle doğru yoldasınız.. Sizi bu araştırmanız için takdir ediyor saygılarımı sunuyorum.

Anket yeterlilik sayısına ulaşmak için size önerebileceğim tavsiyem ise, İlgili anketi tüm il SMMM Odalarına bildirip onlardan meslek mensuplarına mail atarak anketi haber vermelerini bilimsel araştırma destek olmalarını rica etmelerini sağlamak olacaktır..

Forumu okuyan tüm meslektaşlardan da gönül rahatlığıyla ankete katılıp cevaplamalarını tavsiye ve rica ederim.

ANKET İÇİN >> https://tr.surveymonkey.com/r/HG6WW8M

Başarılar dilerim
    Osman Dalbudak
    Konu mdkosman tarafından (16.Haziran.2017 Saat 03:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: ANKET LİNKİ PAYLAŞILDI
    Bir Mum; aleviyle başka bir mumu yakmakla ışığından birşey kaybetmez.

Cehennem; İnsanın kalbindeki sevginin bittiği yerdedir. Mevlana...

Yeni Üye
    Nereden
    SMMM
    Üstadım çok teşekkür ediyorum öncelikle.
    Bu sürece başladığımdan beri çok enteresan olaylara şahit oldum ama elden gelen bir şey yok.
    Değerli meslektaşlarımı da suçlar gibi görünerek tartışmalara girmek istemiyorum.
    İl odalarını arıyorum ve anketi mail yoluyla paylaşmalarını rica ediyorum fakat onlardan da hayır cevabı alıyorum.
    Sadece bağlı bulunduğum odamdan yardım alabildim ona da geri dönüşler az zaten.
    Düşünün 102.000 meslek mensubu olan bir örgütten sadece 150 kişiye ulaşabildim.
    Yinede umudumu kaybetmek istemiyorum.

"Ankette başlamadan önceki kullanılan bir firmanızı seçerek doldurun ibaresi" olmasının sebebi tercih edilen muhasebe uygulamalarının genel geçer sürekli yapılan işlemler yerine seçilen
    seçilen bir işletmeye ve o işletmenin ihtiyaçlarına göre cevaplanmasının istenmesi. Onunda sebebi araştırma verilerinin sapmasını engellemek.

Vesilenizle katkıda bulunanlara ve size tekrar teşekkür eder, işlerinizde kolaylıklar dilerim.
    Fatih GÜREL
    Konu Prophecy tarafından (16.Haziran.2017 Saat 04:10 ) değiştirilmiştir.

Müdavim Üye
    Sayın Prophecy
    Yaptığınız iş üniversitede yüksek lisans tez araştırması. Bu tez çalışmasını yapanlar ancak bunun kıymetini bileceklerdir. Bilimsel, ciddi ve gelecekte muhtemelen meslektaşların çalışmalarına veya şikayetlerine çözüm olabilecek bir çalışmadır. Bu tür çalışmaları etik kurallara inanan bilimsel ve mevzuata uygun çalışmayı düşünen ve meslek mensubu olanlar takdir edip cevaplayacaklardır.

O nedenle yılmayın ve bazı büyük odaların yönetimleri ile bizzat görüşün. Ayrıca Bu tür başka forumlar ve dernek ve facebook gibi platformlarda gruplaşmış meslek mensupları da bulunmaktadır. Onlara da ulaşmayı deneyiniz. Muhtemelen yardımcı olan çıkacaktır.
    İki tane dernek linki aşağıda onlara mail atsanız onlarda kendi üyelerine birer mail gönderse iş biter bu kadar zahmet yapmazsınız. Başarılar dileirm.
    https://www.ismmmd.org.tr/ https://www.istanbulcdmb.org/
    Bu arada mdkosman adlı üyeye fikirleri için çok teşekkür ediyorum.

Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Sayın zafer, bilmukabele , ben teşekkür ederim.

Fatih bey, Site yönetiminden siteye anket olarak eklemesini istediniz mi ?

(Not: cevapları devam ettirerek konuyu güncel tutarsak ankete katılım artabilir)

İyi Çalışmalar
    Bir Mum; aleviyle başka bir mumu yakmakla ışığından birşey kaybetmez.

Cehennem; İnsanın kalbindeki sevginin bittiği yerdedir. Mevlana...

Yeni Üye
    Nereden
    SMMM
    Sayın zafer önerileriniz için teşekkür ederim. 10-12 tane odayla bugün görüştüm. 2-3 tanesi hariç olumlu yanıt aldım. İşleme koyup bilgi vereceklerini söylediler.
    İki büyük odadan olumlu bir dönüşte alamadım. Paylaştığım 2 büyük facebook grubu yardımcı oldu. Sizin öneriniz olan dernekler ile pazartesi günü iletişime geçeceğim.

Osman bey, site yönetimine herhangi bir talepte bulunmadım. Ayrıca yönetimle iletişime geçmek için bağlantı aradım onuda bulamadım. Bende forum konularında sadece bu başlık olduğu için kendim paylaştım.

Müdavim Üye
    Sayın Prophecy

Bildiğim kadarıyla ratingi olan bu foruma benzer birkaç tane daha forum sitesi var onlara da gönderdiniz mi?