Merhaba Arkadaşlar;
Sizlere C# ve Mysql ile yapmış olduğu Sanda personel takip programını tanıtmak istiyorum. Program uzun süreli bir çalışmanın sonucunda bu hale getirdim ve hala daha geliştiriyorum. Programımı geliştirme sürecinde Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Program sunucu ve istemci mantığıyla çalışmaktadır. Sunucu için Ayrı bir program istemci için ayrı bir program kullanılmaktadır. Bilgisayarınzda en az Fremawork 4.0 olması gerekiyor.
Programı İnsan Kaynaklarında çalıştığım için ihtiyaçlarımız doğrultusunda geliştiridim.
Başlıca Özellikleri:
* Personellerin SGK giriş ve Çıkışları otomatik olarak SGK sitesinden yapmaktadır.
* Personel İcraları, Avans Kesintileri Ek ödemeleri, Yıllık izinleri, Personel zimmetleri,Ücretsiz izinler Aldığı Eğitimlerin takip edilmesi,
* E-SGK uygulamalrında SGK şifrelerin tanımlı olması halinde tek tıklamayla giriş yaparak bir çok E-SGK uygulamasını kullanabilirisniz
* 6111 Teşvik uygulamasının takibi teşvikli personellerin kolayca tespit edilmesi.
* Personel işe giriş evrakarının tek tuşla çıkartılıp yazdırılması.
* Şirket içindeki kullanıcılar ile mesajlaşma sistmei ile sohbet imkanı.
* Perosonel Puantajlarının işlenmesi ve Bordrolarının hazırlanması .
* Personel özlük dosyasında olması gereken evrakların çıktılarının alınması
* Özel Güvenlik Personellerinin Emniyet bildirimlerinin hgazırlanmsı ve takip edilmesi
* Özel Güvenlik Sertifika sürerlerinin otomatik kontrol edilerek gerekli uyarıların yapılması
* Gelen Evrak ve Giden Evrak Takip işlemleri
* Uzaktan bağlanmanın aktifleştirilmesi sayesinde programı internete bağlı istediğiniz yerden kullanabilme özelliğinin olası( Farklı şehirlerde şubeleri olan merkezi sistemler için uygun bir yöntemdir)
* Personel Doğum günlerinin takip edilmesi
* Aynı sisteme bağlı kullanıcılar kendi aralarında mesajlaşma sistemi
* Kullanıcı Yetkilendirme sistemi sayesinde her bir kullanıcıya ayrı ayrı görevler verilebilmektedir.
* Otomatik güncellenebilme özelliği sayesinde yeniliklerden faydalanabilirisniz.

Program ile ilgili görüş ve önerilerinizi Geri Bildirim sistemi ile iletebilirsiniz.

Kurulum hakkında takıldığınız konularda benden yardım alabilirsiniz.
https://www.facebook.com/omersanda

İndirme Linkleri:
https://sandayazilim.com/uyg/sandapersonel/index.html