Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5131415
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 147 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi muhasebe programi sizce?

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    sayın spawn43 dediğiniz gibi zaten tam sağlıklı olan yok birinin tanımadığını birisine diğerini birisisine tanıtıp çıktı alıyor atıyoruz, orta derecenin üstüne çıkmamıza az kaldı.
    Dsoft tanımadı pdf i zirveye attım exel çıktı alıp dsofta attım bu şekilde işimizi hallediyoruz.
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_

Yeni Üye
    konuyla ilgili bu başlığın üzerine anket yapılırsa daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Yeni Üye
    muhasebe programı denince akla bir çok alternatif gelse de bulut tabanlı çalışan yeni nesil programlar kullanıcılara büyük kolaylıklar sunuyor. oldukça basit kullanıma sahip ve kapsamlı çözümler sunan rota muhasebe programı bu konuda iyi bir alternatif olarak değerlendirilebilir. rota.gen.tr

Kıdemli Üye
    Hemen Hemen hepsi aynı. İhtiyacınıza en iyi cevap vereni araştırın.Ofis dışında kullanacaksanız internet tabanlı alın.Ofiste kullanacaksınız farketmiyor.

Üye ankaraguclufatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANKARA
    Gördüğüm kadarı ile çoğu muhasebeci arkadaş zirve kullanıyor, şöyle bir baktığımda alternatifleri fazla ve kolay geldi, sadece çok karışık sistem var, sanki exel üzerinden iş yapıyorsun gibi geliyor, gms mikrokom gibi düzenli bir görünüm sağlamıyor.
    "Hiçbir şeyden çekmedik, namuslu gibi görünen namussuzlardan çektiğimiz kadar."

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Zirve el değiştirmeden önce de arkadaşlar şikayetçi idi değişiklikler uzun süre yapılmıyordu el değiştirdi yine şikayetler devam ediyor bizim ilçede yarı yarıya gms ve zirve var lukacılarda var tabii.Mikro kullanan arkadaşlar var yani hepsi birbirinden farklı tabanları aynı orko var yazılımcısı eski bir meslek mensubu piyasadaki proğramları beğenmemiş yazılımcı olmuş bir arkadaşımız.Ben gms kullanıyorum çok eski yıllarda değişiklikler bir defa geç kaldı sabırsız arkadaşlar zirveye geçmişti gms gayet hızlı güncelleniyor destek te var daha ne olsun.İzmir bölgesinde arkadaşlar Netsis kullanıyorlar gib ile birlikte çalışan 32 kadar farklı proğram var dbs de bir listesi vardı.Gms de fiatlar da makul seviyede yıllık güncellemelerde ödenebilecek seviyede gidiyor.Kolay gelsin.

Müdavim Üye
    Nereden
    MUHASEBE
    Şimdilik Gms.Net .Yakın zaman sonra web tablı da çalışacakmış.Bence Luca nın tekeli bitecektir.

Bu Konu için Etiketler