Sayfa 14 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 412131415 SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 131 ile 140 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi muhasebe programi sizce?

Yeni Üye
    logo güzel bır tercıh olur

Üye ankaraguclufatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANKARA
    Programa uygulunan tüm değerleri düzgün girerseniz mikrokom gms

Yeni Üye
    Alıntı musavirali34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.sınıf firmaları e-beyandan geçen seneki gelir vergilerinden 1.sınıf ve kurumları geçen seneki kurumlardan sorgulayarak firmaları açıyor. ssk şifresi kaydettiğinizde siteye bağlanıp bir önceki hizmet listesinden tüm personel kartlarını açıyor. siz agileri giriyorsunuz sadece. kullandığınız muhasebe programından hesap planını exell atıp exell hesap planı çekebiliyorsunuz. aynı zamanda fişleri de exell çekebiliyorsunuz. işletme defteri de exell çekebiliyorsunuz.....
    Ali bey bu anlattıklarınızı zahmet olmazsa detaylandırabilir misiniz ? dün 1 bugün 2 lucaya geçmeye çalışıyoruz. Bu dediğinizi gerçekleştirebilirsek çok daha hızlı geçiş sağlayacağız.

Müdavim Üye Canbolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rotten1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seri 2019 Fiyatı 280 + KDV. Bu güncelleme ile Defter Beyan Sistemini de almış oluyorsunuz. Büroda Luca kullanan arkadaşların yaşadıkları sıkıntıları görünce daha çok seviyorum Datasoftu. Piyasada çok daha iyi programlar varken bu Luca aşkı nedir anlamıyorum.
    Sayın rotten1982 datasoft işletme defteri defter beyanının beğendinizmi datasoftun? 2018 yıllıkları gönderebilmek için 2019 aboneliğini bana sattılar o yüzden datasoftta kaldım fakat defter beyanını hiç beğenmedim. Hesap planı diye bir şey çıkartmışlar.
    S.M.M.M.Metin Canbolat

Yeni Üye
    Alıntı Canbolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın rotten1982 datasoft işletme defteri defter beyanının beğendinizmi datasoftun? 2018 yıllıkları gönderebilmek için 2019 aboneliğini bana sattılar o yüzden datasoftta kaldım fakat defter beyanını hiç beğenmedim. Hesap planı diye bir şey çıkartmışlar.
    canbolat ben zirve , luca ve datasoft un defter beyan entegrasyonunu gördüm bence en pratiği datasoft un entegrasyonu . Çünkü diğerleri kayıt alt türü ıvır zıvır seçtirmiyor . datasoft bir hesap planı tanımlamış atıyorum mal alış faturası işleyeceksiniz 1.sınıf defterdeki gibi 153 lü hesaptan bir alt hesap seçiyorsunuz o entegrasyonu yaparken kendisi kayıt türlerini otomatik seçiyor bence bu kolaylık mükemmel .

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    GMS Net programı yıllardır kullanmaktayım, çok pratik bulmaktayım.
    Müşteri hizmelerine bir sorunumu bildirdiğimde de hızlı bir şekilde geri dönüşleri oluyor.

(En iyi program, kullanmasını en iyi bildiğin programdır)

Mikrokom Yazılım AŞ. GMS Net programını
    ruhsatını 6 ay içinde almış Mali Müşavirler için destek amaçlı
    kampanya düzenlemiştir.

(Program arayışında olanlar bunu da inceleyebilir)

https://mikrokom.com/

https://www.mikrokom.com/kampanyalar/yenismmm/
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Yeni Üye
    Özellikle ön muhasebe için Aymet muhasebe programını tavsiye ederim. Mali müşavirseniz o zaman Zirve alacaksınız.

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Alıntı Canbolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büromda hem datasoft hem zirve yi faal olarak kullanmaktayım.
    Datasoft defter beyan dan benim gözümde sınıfta kalmıştır. Evet hesap planı güzeldi kolaylıktı ama ızdırap olamaktan öteye geçmedi. 20 Yıllık datasoft kullanıcısıyım kötüleyecek değilim ama 2 yıldır zirve kullanıyorum ikisininde eksileri elbette mevcut ama 2 yıldır bir çok işlemden rahat ettim ve kalanları da zirveye aktarıp 20-25 yıllık dsoft serüvenini noktalayacağız artık.
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Bir de ek yapayım bu mesajları da bankadan gelen ekstreyi dsoft un beğenip almasını beklerken yazıyorum sinirlenmemek adına..
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstatlar en iyi program bildiğiniz programdır.Kullanabildiğiniz işlerinizi kolaylaştıran kolay bir programa sahip ve hakimseniz hiç değiştirmeyin derim.Ben zaten banka sistemini pratik aktarabilen pek program görmedim.
    Ben luca kullanıyorum banka ekstresi girmek biraz zor oluyor.Eğer koşul tanımlarsanız çok rahat oluyor.Fakat bu entegrasyon ve tanımlama işlemleri orta düzeyde bilgisayar bilgisi istiyor.Bu yüzden banka kullanmak zor oluyor.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Bu Konu için Etiketler