Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MSN İLE İLGİLİ

Yeni Üye
    Nereden
    İzmir

Arkadaşlar sizi meşgul etmek istemem ama bu konuyu sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum İşyerinde msn ye girip saatllerce kalan personeller sizlerdede varmı bu konuda işyerinde her türlü yolu denedik asla vazgeçmiyorlar her şekilde yazışmaya devam ediyorlar tabii işler aksıyor yanlışlar ortaya çıkıyor en önemlisi yapılan izahlar yetersiz kalıyor son çare işine son vermekmi sizlerinde böyle sıkıntılarınız varmı?
    LÜTFEN KONULARI İLGİLİ BAŞLIKLARDA AÇIN BU BAŞLIĞIN ADI SSK VE VERGİ MEVZUATI.

Konu taşınmıştır.Edited by: Hüseyin URAY
    Sahip olduğunuz koşulları değiştirmek için, önce farklı düşünmeye başlayın

Ziyaretci
    evet sayın arkadaşım bizde aynı konuda muzdaripiz ve yapacak bi şey yok ya işe son yada kötü söz ama onuda hepimiz yapamayız.....

Müdavim Üye
    önce ihtar şeklinde siz işçilere yazı verin 1 hafta bekleyin daha sonr adevam edilirse en kesin çözüm msn programını kaldırmak olur
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Gaziantep
    Merhaba
    En iyi yapılabilecek şey bilgisayarcınızla görüşüp bunu denetim altına alabileceğiniz bir program kurdurmak. [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Selamlar...

Cєηgίz Kıηαℓ

Müdavim Üye
    programlar var..
    İP MONİTÖR programı kurun bürodaki ağ içinde olan bütün msn konuşmlarını adres adres kayıt ediyor. ben söylemesi ayıptır nasıl birşey diye kurmuştum. elemanlar bir dedikodu ediyor şok oldum zaten izlendiklerini öğrendiklerinde hemen msn kapandı açmadılar bir daha zaten bende hemen programı kaldırdım
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Gaziantep
    Evet Aynen öyle Fatma hanım.
    Selamlar...

Cєηgίz Kıηαℓ

Yeni Üye
    Nereden
    İzmir

İlginize çok teşekkür ederim dediğiniz programı kurduracağım
    Sahip olduğunuz koşulları değiştirmek için, önce farklı düşünmeye başlayın

Müdavim Üye
    Nereden
    Avanos
    Arkadaşlar bu sorun her firmada var tedbirleri bence konuşarak olmalı. Ben personelimi topladım ve dedimki msn serbest istediğniz kadar kullanabilirsiniz. Ama asla iş varken görmeyeceğim eğer görürsem kötü olur dedim. Şuan kullanırlar ama asla iş olduğunda kullanmazlar.
    Özüm sözüm
    sözüm TÜRKÇE

Kıdemli Üye
    Nereden
    Adana
    Alıntı SmFatma Nickli Üyeden Alıntı
    programlar var..
    İP MONİTÖR programı kurun bürodaki ağ içinde olan bütün msn konuşmlarını adres adres kayıt ediyor. ben söylemesi ayıptır nasıl birşey diye kurmuştum. elemanlar bir dedikodu ediyor şok oldum zaten izlendiklerini öğrendiklerinde hemen msn kapandı açmadılar bir daha zaten bende hemen programı kaldırdım
    HEHEHE
    AKLIMA ÖMER SEYFETTİN'İN YÜKSEK ÖKÇELER HİKAYESİ GELİVERDİ
    SN FATMA HNM SİZİ , HATİCE HANIMA BENZETTİM
    D. ALİ KÜÇÜKNANE SMMM
    SEYHAN/ADANA

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli

Bende bu mantığı anlamıyorum...

Sevgili arkadaşlar elemanınız işi yapıyor işleri yetişiriyor gereken cevapları veriyorsa işyeri kurallarına uymak kaydıyle herşeyi yapabilir. Sizler yada bizler köle çalıştırmıyoruzki. Şuan bu forumdaki meslektaşlardan bir tanesi msn kullanmıyorum desin ben bidaha gelmem foruma, ve bunun canlı örneğiyim. Bizler kendimiz kullanınca bişey yok elemanlar kullanınca vay anam nasıl engellerim. Engellemeyi önce kendimizden başlarsak söz söyleme hakkımız olur. Lütfen bıçağın iki yüzünüde görün. İğneyi kendimize çuvaldızı başkasına.

Selametle,
    Vesselam.....
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com