Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sap iş başvurusu ( ! )

Yeni Üye

Sap iş başvurusu ( ! )

Herkeze Selamlar

Arkadaşlar daha önce de demiştim smmm olmak için tek sınavım kaldı. Onuda verirsem ruhsatı alacağım inşallah. Şuan smmm ofisinde çalışıyorum geçen hafta da istifa mı verdim . 1 temmuzda işsizim. Bundan sonraki süreçte şirkete geçmeyi planlıyorum. Ama bazı ilanlara bakıyorum, SAP programını soruyorlar bir çok ilanlarda da var. Bu SAP nedir, bir de başımıza SAP'ımı çıkardılar anlamıyorum. Kursa gidip öğrenecek ne zamanım var ne de maddi olanak. Ruhsat için istedikleri parayı toplamam gerek bir yandan da . SAP için en azından bilgi verirseniz sevinirim . Şimdidien teşekkürler

Yeni Üye
    Alıntı abccuba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze Selamlar

Arkadaşlar daha önce de demiştim smmm olmak için tek sınavım kaldı. Onuda verirsem ruhsatı alacağım inşallah. Şuan smmm ofisinde çalışıyorum geçen hafta da istifa mı verdim . 1 temmuzda işsizim. Bundan sonraki süreçte şirkete geçmeyi planlıyorum. Ama bazı ilanlara bakıyorum, SAP programını soruyorlar bir çok ilanlarda da var. Bu SAP nedir, bir de başımıza SAP'ımı çıkardılar anlamıyorum. Kursa gidip öğrenecek ne zamanım var ne de maddi olanak. Ruhsat için istedikleri parayı toplamam gerek bir yandan da . SAP için en azından bilgi verirseniz sevinirim . Şimdidien teşekkürler

Merhaba ,
    SAP kullanan bir şirkette çalışıyorum. Herhangi bir kursa gitmedim, zaten kursları oldukça pahalı ve sanırım her yerde açılan eğitimlerden değil. Programı bir çok kişi çalışmaya başladığı yerde öğreniyor. ETA-NETSİS gibi fakat daha kapsamlı bir program. Sadece muhasebe yok içinde, belli modüllere göre kullanıyorsun. Biz genel muhasebede FI-MM modüllerini kullanıyoruz. Stok takibini en iyi şekilde yapması nedeniyle bu sisteme geçilmiş yıllar önce..