Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasım 2016 SMMM Yeterlilik Sınavı

Müdavim Üye
    Alıntı ibrahimce22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş bugüne kadar itiraz edip notu değişeni hiç duymadım. İtiraz etme hakkı adı altında tesmer parayı götürüyor.Oyüzden boşuna ümitlenip sonuçların açıklanmasını beklemek yerine şimdiden çalışmak gerekir.
    puanım değişmedi, puanı değişen çok az kişi oldu. Kısmet artık 10 günde ne çalışabilirsem o kardır.

Alıntı safakuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşalar merhaba,

Bende temmuz sonunda hayırlısıyla ilk yeterlilik sınavına gireceğim, siz hangi kaynaklardan çalıştınız. Malum az bir süre kaldı çıkmış sorulara bakmayı planlıyorum.

Biraz geç bir cevap olacak ama deha kitap setini aldım birde soru bankası ile çalıştım. Düzenli çalışmadım o yüzden 3. sınava kaldım. Eğer disipline sokarsanız kendinizi ilk seferde geçmek hayal değil. Başarılar dilerim.

Müdavim Üye
    Herkese selamlar,
    Sonunda tüm sınavları başarıyla geçmiş bulunuyorum konuyu açtığım günden bugüne kadar verdiğiniz destekler için teşekkür ederim.
    Ruhsatımı 2018 yılında almayı planlıyorum bu yıla ait aidatı ödememek için. Ruhsat işlemlerimi tamamladığımda yapılan tüm giderleri buradan yazarım yine. İyi forumlar.

Müdavim Üye
    Allah hayırlı uğurlu eder inşallah.
    Bereketiyle yürüsün. Bol müşteriler olsun

Ama şunu hiç zaman unutmayın. İşi sağlam tutun.
    Defter tutma mesele değil. Müşteriye karşı
    Sözleşme ehemmiyetini unutmayın.
    Saygılarımla,
    Gürbüz AÇIKBAŞ

Müdavim Üye
    Alıntı Gürbüz AÇIKBAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah hayırlı uğurlu eder inşallah.
    Bereketiyle yürüsün. Bol müşteriler olsun

Ama şunu hiç zaman unutmayın. İşi sağlam tutun.
    Defter tutma mesele değil. Müşteriye karşı
    Sözleşme ehemmiyetini unutmayın.
    Gürbüz Bey çok teşekkür ederim. Allah razı olsun, bereket cümlemize olsun. Büro açacağım zaman önerilerinizi mutlaka dikkate alacağım.

Müdavim Üye
    Alıntı White_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi dileklerin için teşekkür ederim. Sınavlar bitince kitapları yollayacağım sana stajın elbet bitecek
    Alıntı mıhtasar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol Allah mı söyletti yoksa staj sınavını geçtim mi daha staj sınavını geçemedim ama geçicem inşallah hem neden olmasın sonuçta elbet bir gün bana lazım olacak o kitaplar inşallah

Kitap hala bende bekliyor işine yarayacaksa adresini yolla özelden göndereyim hemen

Müdavim Üye
    Alıntı White_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,
    Sonunda tüm sınavları başarıyla geçmiş bulunuyorum konuyu açtığım günden bugüne kadar verdiğiniz destekler için teşekkür ederim.
    Ruhsatımı 2018 yılında almayı planlıyorum bu yıla ait aidatı ödememek için. Ruhsat işlemlerimi tamamladığımda yapılan tüm giderleri buradan yazarım yine. İyi forumlar.
    Kardeş mesajını yeni gördüm belgeyi almaya hak kazanmışsın.Çok sevindim.Rabbim utandırmasın hayırlı uğurlu olsun.

Müdavim Üye
    Alıntı ibrahimce22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş mesajını yeni gördüm belgeyi almaya hak kazanmışsın.Çok sevindim.Rabbim utandırmasın hayırlı uğurlu olsun.
    Allah Razı Olsun. İyi dileklerin ve verdiğin destekler için teşekkür ederim.

Bu Konu için Etiketler