Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasım 2016 SMMM Yeterlilik Sınavı

Müdavim Üye
    İtiraz başvurusunu yaptım. Hayırlısı neyse o olsun. Bu arada bu sitede tek ben mi stajyer kaldım kimseden ses yok

Müdavim Üye mıhtasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    herHanGi bir yer
    Alıntı White_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtiraz başvurusunu yaptım. Hayırlısı neyse o olsun. Bu arada bu sitede tek ben mi stajyer kaldım kimseden ses yok
    Başarılar kardeşim hayırlı olsun çoğu gitmiş azı kalmış hatta teki kalmış diyelim hayırlısıyla o da geçer Allah'ın izniyle itirazdan bişi çıkmasa bile sıkma canını sen sınava girecekmiş gibi yine konsantre ol fırsat buldukça dersini çalış benden sana tavsiye ben de sınavı geçemedim yine temmuzda gireceğim sen stajerliği bitirmeye ben de stajerliği başlatmaya çabalıyorum dua edelim birbirimize inşallah hayırlısı neyse o olsun işlerin yoğunluğundan çalışılmıyor ama buna da şükür diyelim
    inSan bu Su miSaLi kıvrım kıvrım akar ya ,
    bir tarafta benim bir tarafta anGarya ...

Allah affetSin bizi

https://youtu.be/6KC0lNpEzFM

https://www.youtube.com/playlist?list=PLW3bUSFdnnagngE9_bNO5hR6r1T37RYhz

Müdavim Üye
    İyi dileklerin için teşekkür ederim. Aslında sınavı geçemeyecek kağıt vermedim ama hayırlısı olsun. Sana da başarılar diliyorum. İtiraz sonucunu yine buradan bildiririm açıklanınca. Ben yarın başlıyorum çalışmaya bu sefer şansa bırakmamak lazım

Müdavim Üye
    Benim de stajda 2.yılım şu an.Belgeyi alan veya yeterlilik sınavlarına giren abilerim - kardeşlerimden ricam nasıl bir çalışma metodu yaptınız?Çalıştığınız kaynaklar nelerdir?

Müdavim Üye mıhtasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    herHanGi bir yer
    İyi dileklerin için teşekkür ederim. Aslında sınavı geçemeyecek kağıt vermedim ama hayırlısı olsun. Sana da başarılar diliyorum. İtiraz sonucunu yine buradan bildiririm açıklanınca. Ben yarın başlıyorum çalışmaya bu sefer şansa bırakmamak lazım
    O zaman ben de başlıyorum hemen hadi hakkımızda hayırlısı inşallah
    inSan bu Su miSaLi kıvrım kıvrım akar ya ,
    bir tarafta benim bir tarafta anGarya ...

Allah affetSin bizi

https://youtu.be/6KC0lNpEzFM

https://www.youtube.com/playlist?list=PLW3bUSFdnnagngE9_bNO5hR6r1T37RYhz

Müdavim Üye
    Alıntı yildizomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de stajda 2.yılım şu an.Belgeyi alan veya yeterlilik sınavlarına giren abilerim - kardeşlerimden ricam nasıl bir çalışma metodu yaptınız?Çalıştığınız kaynaklar nelerdir?
    Şimdiden başarılar dilerim. Tek kaynaktan çalıştım ben açıkçası. Zaten fikirleri buradan danışarak aldım. Deha setini aldım, birde çalışma programı yaptım elimden geldiğince çalıştım.

Müdavim Üye
    Kardeş bugüne kadar itiraz edip notu değişeni hiç duymadım. İtiraz etme hakkı adı altında tesmer parayı götürüyor.Oyüzden boşuna ümitlenip sonuçların açıklanmasını beklemek yerine şimdiden çalışmak gerekir.

Müdavim Üye
    40 puanla kalınca az daha para istemişlerdir diye şansımı denedim Çalışmaya başladım bu sefer şansa bırakamam artık.

Müdavim Üye
    Çalışamıyorum sınav sonucu açıklansa artık

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    Arkadaşalar merhaba,

Bende temmuz sonunda hayırlısıyla ilk yeterlilik sınavına gireceğim, siz hangi kaynaklardan çalıştınız. Malum az bir süre kaldı çıkmış sorulara bakmayı planlıyorum.
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.

Bu Konu için Etiketler