Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: forumda bir sorun mu var

Üye
    Nereden
    Turkey

arkadaşlar forumda bir sorun mu var yoksa işletim sistemimde mi var birşey anlayamadım özellikle yeni konuyu gönderdiğimde aşağıdaki iletiyi alıyorum ama yinede mesaj gönderiliyor.

<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=3 width=400>
    <T>
    <TR>
    <TD id=tableProps2 vAlign=center align=left width=360>
    <H1 id=error style="FONT: 13pt/15pt verdana; COLOR: black">Sayfa görüntülenemiyor</H1></TD></TR>
    <TR>
    <TD id=tablePropsWidth width=400 colSpan=2>Ulaşmaya çalıştığınız sayfada bir sorun var ve görüntülenemiyor.</TD></TR>
    <TR>
    <TD id=tablePropsWidth width=400 colSpan=2>
    <HR color=#c0c0c0 noShade>

Lütfen bunları deneyin:
    <UL>
    <LI id=instructi&#111;nsText1>
    <> Homepage();
    www.mustafagulsen.com Giriş sayfasını açıp ardından istediğiniz bilgiye giden bağlantıları arayın.
    <LI id=instructi&#111;nsText2>[img]res://C:\WINDOWS\System32\shdoclc.dll/refresh.gif[/img] Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

<LI id=instructi&#111;nsText3>Internet'te bilgi aramak için [img]res://C:\WINDOWS\System32\shdoclc.dll/search.gif[/img] Ara'yı tıklatın.
    <LI id=instructi&#111;nsText4>İlgili sitelerin bir listesi için görebilirsiniz. </LI>[/list]

<H2 id=ietext style="FONT: 8pt/11pt verdana; COLOR: black">HTTP 500 - İç sunucu hatası
    Internet Explorer </H2></TD></TR></T></TABLE>

Gerçekçi Ol İmkansızı İste

Ziyaretci

Forum sayfasını www.mustafagulsen.com sitesinin içinde çalıştırmamızdan kaynaklanan bir sorun bu. Forumu ayrı bir sayfada çalıştırmanınz gerekiyor. https://www.mustafagulsen.com/forum/default.asp adresinden veya üstteki forum bağlantısında forumu açınız.

Şimdilik forumun tanıtımından dolayı bu pencerede yayınlanacak. Sorunu aşmak için diğer yol ise "Git" düğmesidir. Saygıyla

Edited by: Mustafa Gulsen

Üye
    Nereden
    Turkey
    teşekkürler
    Gerçekçi Ol İmkansızı İste