Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İZMİRDE SOKAKLAR KENE KAYNIYOR ...

Ziyaretci
    <DIV =baslik2>İzmir'de yüzlerce kene sokaklarda
    <DIV =alt><DETAILS>
    İzmir'in Karşıyaka semtinde kene görülmesi, paniğe sebep oldu.

İzmir'in Karşıyaka semti Örnekköy Mahallesi'nde bir evin penceresine yuva yapan yüzlerce kene sokaklarda dolaşıyor. Taş, tahta parçaları ve tarım ilacıyla keneleri yok etmeye çalışan mahalle sakinleri, yetkililere çağrıda bulunduklarını ancak hiçbir yetkilinin konuyla ilgilenmediğini iddia etti. Keneleri ilk olarak bir hafta önce gördüklerini belirten bir mahalle sakini, "Herkes huzursuz. Bir haftadır uyuyamıyoruz. Tarım ilacı aldık. Bir süre faydası oluyor ama sonra yine çıkıyorlar" diye isyan etti.

Özellikle çocukları kenelerden korumaya çalıştıklarını ancak sokakta oynayan çocukların kene ısırması tehlikesiyle karşı karşıya kaldıklarını belirten Özlem Çaylak ise, "Benim bir bebeğim var. Kırım Kongo Kanamalı Hastalığından çok korkuyorum. Yetkili kurumlara telefon ettik. Yapışınca çıkarın dediler. Keneler bize yapıştıktan sonra çözüm daha mı kolay olacak?" diye dert yandı.

Kenelerin evlerin içine kadar girdiğini ifade eden bir mahalle sakini ise, çocuklarını kucaklarında uyutmaya başladıklarını, çünkü kenelerin özellikle geceleri ortaya çıktıklarını belirttiler.

arkadaşlar okudum toplantı izmirde olcakmış olmamış iyikide olmamış gelmemışınız valla bide kenelerle uğraşcaktınız . Şimdı bu haberi okudum şok oldum riskteymışız bızde [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

</DETAILS>

Ziyaretci

aman dikkat edin sn özdegül hanım ..
    biz bile camlara sineklik taktırmaya başladık istanbulda :S

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    yaa öye özdegül hanımm bize izmirede yapılmamasını nasip eden arkadaşınıza teşekkür edin o zaman barii
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Ziyaretci
    izmirde yapılırsa yapılırdı sn hüseyin bey . neden sürekli birilerine veryansın söyleyinde bizde bilelim . 2 hafta yıllık izne çıktık herşey değişmiş valla

Ziyaretci
    valla bence siz teşekkür edin bılmeden iyilik yapmış biz ızmırdeyız malum rısk bızde siz burda değilsiniz nede olsun ....napalım artık korucaz kendımızı

Nereden
    Konya

kimseye veryansın yokk
    bilen biliyor zaten kimin kim olduğunu ne oldığunuu gerenk yok yanii antalya süperr dii tek kelimeyle iykide izmir olmamış iptal edenlere teşekkürü bir borç bildik şimdii
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Ziyaretci
    o zaman size ben istanbul /beykoz taraflarını öneririm .. antalyayı görmedim ama cennet gibi bi yer burasıda ... bir daha ki toplantı istanbulda olursa sanırım katılanda çok olur..

Yeni Üye
    Konya da ne görmüş ki adama normaldir Cem uzan Konyaya da bi deniz yapar belki

Müdavim Üye
    toplantıyı beklemeyin zaman kaybı toplanın arkadaşlarla izmir de yada başka yerde illaki forum adına yapmanız gerekmez tartışmaya gerek yok örneğin biz bu hafta sonundan sonra sürekli buluşacağız tekneyle açılacağız şimdiki planımıza göre yani endişe ve problem yapmayın sizde biz gibi toplanın

bu tür yazılarla siteyi ve üyelerimizi rahatsız ediyoruz bırakın artık antalyayı gına geldi bana inanın Edited by: kayra
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Nereden
    Konya
    katılımcının çok olması önemli değilki isterse 3 kişi olsun maksat gönüller bir olsun tanışmak istenilsin yeterki
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com