Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BEN ÖLÜYORUM SİZ GÜLMEK İSTİYORSUNUZ !!!

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Cem Yılmaz, "CMYLMZ 2007" adlı turnesi kapsamında önceki gece de İzmir Fuar Açık Hava Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği gösterinin başında Yılmaz, insanların gülmekten ölebileceğini söyledi.
    "Merak etmeyin ambulans, doktor var, rahat rahat gülün" diyen Yılmaz, gece boyunca ölüm, cennet, cehennem üzerine esprileriyle izleyicilerini güldürdü. Daha önce gösterisini taksicilere verdiği söz nedeniyle 23.55'te bitireceğini belirten Yılmaz, tansiyonu yükselince sözünü tutamadı.
    Seyircilere kendisini iyi hissetmediğini söyleyen Yılmaz, "Burada tansiyon ölçen var mı? Kendimi iyi hissetmiyorum. Tansiyon ilacımı içmeden çıktım. Espri yapmıyorum. Burada kesmek zorundayım" dedi.

<H3>'Oturun, geçer' denilince...</H3>Yılmaz, kendisine inanmayarak "Oturun geçer" diyen bir izleyiciye "Ben ölüyorum, siz hâlâ gülmek istiyorsunuz" karşılığını verdi. Seyircileri dizlerinin üzerine çökerek selamlayan Yılmaz, sahneden ayrıldı. Önce şaka yapıldığını düşünen izleyiciler, konunun ciddiyetini anlayınca, Yılmaz'ı alkışlarla kulise gönderdi.
    Yılmaz'a ilk müdahale tiyatro önünde bekleyen ambulanstaki sağlık ekibi tarafından yapıldı. Boynunda kas spazmı olduğu belirlenen Yılmaz yarım saat doktor gözetimi altında kaldı. Yılmaz'ın yüksek tansiyon nedeniyle ilaç kullandığı, gösteriye ilacını almadan çıktığı için de gösteriyi tamamlayamadığı belirtildi.

hava çok sıcak ya :)

Ziyaretci

adam kalpten gitse - ölsede şaka zannetcekler . ne kadar herşeye gülmeye alışmış bir milletiz . ucuz atlatmıış CEM YILMAZ ..Geçmiş olsun

Kıdemli Üye
    Nereden
    Sakarya
    hehe süpersin
    Tek Başına İktidar Mazot 1 YTL :))