Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forumda arama, mesaj sırası, başlık görüntüleme

Üye

Forumda arama, mesaj sırası, başlık görüntüleme

Site yöneticilerine bi iki şey sorabilirmiyim: Daha önce yeni bir konu açarken başlık yazdığımızda altta hemen benzer başlık görüntüleniyordu mükerrer başlık açılmasın diye, bu iyi di ama şu an olmuyor. ikincisi, forumda gezinirken bir konuya verilen cevap sırası neden aşağıdan yukarıya doğru sıralanıyor (en yeni cevap ilk başta oluyor). Üçüncüsü, arama yapamıyorum forumda sürekli hata veriyor.
    Konu aktaşsmmm tarafından (18.Nisan.2015 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.

Üye
    cevabını bilen var mı?

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    >Forumda arama özelliğinde bir sıkıntı yok şuan denedim tekrar çalışıyor nasıl bir hata alıyorsunuz?

>Mesajların gösterilme şekli sizin profil tercihinize göre değişe bilir. Bunun için site sağ üst köşede Üye Kontrol Paneli Üye Kontrol Paneline tıklayın >>> Oradan Hesabım bölümü altında seçenekleri düzenle bölümünden >> Konu gösterim ayarları bölümünden Konu ve Mesaj gösterimi: seçeneğini düzenleyin.

> Daha önceki konular çıkmamasını kontrol edelim.
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Benzer konuda kontrol edildi sıkıntısız şekilde çalışıyor.

Arama Sıkıntısız çalışıyor.

Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Üye
    Teşekkür ederim, Arama şuan oluyor sıkıntı yok, konu gösterimini de ayarlardan değiştirdim oldu sıkıntı yok.
    ancak benzer konular çıkmıyor, kelimeyi başlığa yazıyorum imleci mesaj kısmına getiriyorum bişey çıkmıyor

Üye
    bir kaç kelimelik aramalar da yapabiliyoduk önceden. şimdi tek kelime için bile arama yapamıyorum. sorunun nedeni ne olabilir.

Müdavim Üye
    Yazdığımız mesajlarda düzeltme yapamıyoruz doğru mu forumda sorunlar devam ediyor mu ?

Müdavim Üye
    Hala zaman zaman düzeltme yapamıyoruz.

Sistem Yöneticisi / Yazilim Gelistirici okoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun\İlkadım
    Alıntı zafer966 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala zaman zaman düzeltme yapamıyoruz.
    Artık gönderdiğiniz her mesajı 1dk içinde tekrar düzeltebilirsiniz, 1dk dan sonra mesajlarınızı düzenleme forum tarafından engellenmektedir.

Mesajların denetimini yanlızca ilgili kategorinin moderatörleri tarafından yapılabilmektedir.

Buradan moderatör listesine bakabilirsiniz.

Müdavim Üye
    Alıntı okoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık gönderdiğiniz her mesajı 1dk içinde tekrar düzeltebilirsiniz, 1dk dan sonra mesajlarınızı düzenleme forum tarafından engellenmektedir.

Mesajların denetimini yanlızca ilgili kategorinin moderatörleri tarafından yapılabilmektedir.

Buradan moderatör listesine bakabilirsiniz.
    Neden 1 dk. çok az bir süre değil mi? Bazen yazılan mesajdaki bir imla hatasını, anlatım bozukluğunu veya başka bir düzeltme gerektirecek hatayı 10-15 dakika veya çok daha sonra görebiliyoruz. Bu durumda düzeltme yapamayacakmıyız. Moderatörlerin de hemen o hatayı göremedikleri olabiliyor. En azından birkaç saat olması gerekemez mi 1 dakikanın teknik bir gerekliliği var mıdır.