Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Açiliş ilk mükellef....

Yeni Üye

Açiliş ilk mükellef....

Sevgili üstadlarim ,

ben 2015 subat ayinda açilişimi yaptim.su anda sadece kendi beyannamelerimi vericem. Bos bir kdv beyannamesi vericem başka bir beyanname bildirmem gerekiyormu.birde bir mükellefim bugun mali müsavşryle görüşüp defterlerini alicakti.mali müşavir subat ayinida ben bildireyim. Birhaki ayida benim bildirecegimi söylemiş.buraya kadar ok.
    1--bu durumda mali müşavirin 1 nisan olarakmi sözleşmeyi fesh etmesi gerekiyor.
    2--luca programi kullaniyorum.mükellefimin açilisini yaparken 2014 kapanişini kendime 2015 açiliş olarakmi giricem
    3--mali müşavirinin işlem yapmiş oldugu 2015 ocak ve subat ayina ait kayitlarini ben kendi bilgisayarimda tek tekmi giricem.

Yardimci olursaniz çok sevinirim.......

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    Muhasebeciliğemi soyundunuz esnaf naapsın biz neyapalım ülke perişan. Geçenlerde bir ticaret merkezinde temizlikçi işten ayrıldı ticaret merkezindeki 3 dükkanın sahibide işe talip oldu sigırtamızı yap bizi bağkurdan kurtar diye. Esnaf kan ağlıyor bizim turmobxular yok haksız rekabet yok kota yok bilmem ne allah yardımcımız olsun
    Kendini Bil Kendini

Yeni Üye
    Arkadaşım bende ofisimi yeni açtım emelkarapinar@hotmail.com bilgilerini gönderirseniz yardimci olmaya çalışırım bildiğim kadariyla

Yeni Üye
    teşekkür ederim emel hanım emelkarapinar@hotmail.com mail attım..gerçekten ilginize şimdiden çok teşekkür ederim...