Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ıslak ıslak(geçmiş olsun dikkatli olalım lütfen)

Müdavim Üye
    inş allah büyük herşey her an değişir
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Üye
    Nereden
    Ankara

<TABLE =Ms&#111;normalTable style="WIDTH: 563.25pt; mso-cellspacing: 0cm; mso-padding-alt: 0cm 0cm 0cm 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=751>
    <T>
    <TR style="mso-yfti-irow: 0; mso-yfti-firstrow: yes">
    <TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; : transparent">
    <TABLE =Ms&#111;normalTable style="WIDTH: 100%; mso-cellspacing: 0cm; mso-padding-alt: 0cm 0cm 0cm 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
    <T>
    <TR style="mso-yfti-irow: 0; mso-yfti-firstrow: yes; mso-yfti-lastrow: yes">
    <TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; : transparent">
    <H1 style="MARGIN: auto 0cm">Barış'ı kaybettik<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /></H1></TD>
    <TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 97.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; : transparent" width=130>
    </TD></TR></T></TABLE>
    </TD></TR>
    <TR style="HEIGHT: 7.5pt; mso-yfti-irow: 1">
    <TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 7.5pt; : transparent">
    </TD></TR>
    <TR style="HEIGHT: 11.25pt; mso-yfti-irow: 2">
    <TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 11.25pt; : transparent">
    </TD></TR>
    <TR style="HEIGHT: 7.5pt; mso-yfti-irow: 3">
    <TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 7.5pt; : transparent">
    </TD></TR>
    <TR style="mso-yfti-irow: 4; mso-yfti-lastrow: yes">
    <?:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /></v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></vath><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shape></v:><?:namespace prefix = w ns = "urn:schemas-microsoft-comffice:word" /><w:wrap ="square"></w:wrap></v:shape>Bodrum’da geçen cuma günü iki kız arkadaşının öldüğü kazada ağır yaralanarak Bodrum Özel Hastanesi’nde tedavi altına alınan Barış Akarsu, dün saat 21.00 sıralarında 28 yaşında hayata veda etti. 5 gündür ölümle pençeleşen Barış Akarsu’nun kalbinin durması sonucu hayatını kaybettiği açıklandı.

ÖZEL Bodrum Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Servetli ve Başhekim Dr. Bedrettin Ulusoy, saat 23.15’te hastane önünde ortak bir açıklama yaparak acı haberi verdi. Doktorlar "Maalesef sanatçı Barış Akarsu’yu kaybettik. Yaptığımız tıbbi müdahaleler yeterli olmadı" dediler. Dr. Abdullah Servet, şunları söyledi: "Maalesef bu gece (dün gece) saat 21.00’e doğru Barış Akarsu’nun
    kalbi durdu ve kalbi yeniden çalıştıramadık. Beklenen bir olay, sonunda böyle bir olay olabileceğini öngörmüştük. Bu 3 gün önce olabilirdi, 3 gün sonra olabilirdi. Maalesef bu akşam meydana geldi. İkinci defa kalbi çalıştıramadık ve Barış’ı kaybettik."
    Dr. Abdullah Servet’in Barış Aksu’nun hayatını kaybettiğini açıklamasının ardından sanatçının rol arkadaşı Merve Sevi ve 4 hayranı baygınlık geçirerek acil servise kaldırıldı. Bu sırada hastanenin tüm giriş ve çıkışları basın mensuplarına kapatıldı.
    Saatlerdir sanatçının sağlık durumuyla ilgili müjdeli bir haber bekleyen 2 bin hayranı gözyaşlarına boğuldu. Hastane bahçesinden çığlıklar yükseldi. Barış Akarsu’nun genç yaşta hayatını kaybetmesi tüm yurtta da üzüntüyle karşılandı. Geçirdiği trafik kazanın ardından solunum ve kalp fonksiyonları duran Akarsu, Özel Bodrum Hastanesi’nde yeniden hayata döndürülmesinden sonra iyi haber bekleyen milyonlarca insan büyük üzüntüye boğuldu. Genç sanatçının cenazesi bu sabah uçakla İstanbul’a getirilecek.
    Ruhi Su ve Cem Karaca hayranıydı
    Barış Akarsu 29 Haziran 1979’da Zonguldak’ta doğdu. Çocukluğu Amasra’da geçti. Ruhi Su ve Cem Karaca hayranı olan genç sanatçı üç yıl önce düzenlenen Akademi Türkiye yarışmasıyla tanındı. Ocak 2005’te ilk albümünü piyasaya çıkardı. ’Yalancı Yarim’ dizisinde kamera karşısına geçerek oyunculuktaki yeteneğini ile de gönüllerde taht kurdu. İkinci albümünün hazırlıkları için yoğun bir şekilde çalışıyordu.</TD></TR></T></TABLE>

Ziyaretci

Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    başınız sağolsun
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com

Ziyaretci

HERKESİN BAŞI SAĞOLSUN ...

Ziyaretci
    dün ölüm haberini alınca ağladım hıçkıra hıçkıra (utanmıyorum bilmek isteyenler olabilir diye yazıyorum )
    insan sevdiğinin arkasından ağlar birde sevilenler için ...

Ziyaretci
    HANİ GİTMESEN DİYORUM

Hani gitmesen diyorum bırakmasan ellerimi,
    Kaçırsan o ayrılığa giden otobüsleri ,
    Gece karanlık üşüyor ellerim,
    Kalsan diyorum gitmesen... <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />

O ansız vedaların hüznüne sarmadan
    Sevginle tutuşmuş yüreğimi bir sinir kasabasında bulurlar kurşuna dizilmiş cesedimi geceler karanlık üşüyor ellerim ü-Üşüyor yüreğim, yalnız ben değil tüm şehir üşüyor bırakmasanellerimi..
    Gidersen paramparça olur yüreğimde ağıtlar ay geceyi deler güneş dogmadan batar umutsuz bir aşkın kurbanıyım ve her kimse o yazan çoktan yazmış kaderimizi lakin isterdim ki, kadere inat sevseydin beni hani gitmesen diyorum...
    Karanlık gecenin koynuna salmadan her vurguna açık yüreğimi hani gitmesen diyorum....

Kıdemli Üye
    Nereden
    Denizli
    BAŞINIZ SAĞOLSUN allah rahmet eylesin

Ziyaretci
    neden sürekli başınız sağolsun hitabesini kullanıyorsunuz ki .... tek üzülen ben miyim

Üye
    Nereden
    Ankara
    Bu havada gidilmez, güneşli günde gidilmez, aslında hiç gidilmez...

Bütün nefesimi tuttum, günlerdir ellerim havada Allah’a yalvarıyorum.
    Belki de Allah benden usanmıştır artık.
    Aç gözlerini Barış’ım, uyan; hadi n’olur uyan!
    Yaşamak için çok nedenin var.
    Önce sana hayat veren anneciğin,
    Bu acıya dayanamam diyen babacığın
    Ve bütün sevenlerin için uyan.
    Evet, belki hayat zor, belki çetrefilli,
    Belki gereğinden çok acımasız,
    Ama yaşamak her şeye rağmen,
    Güzel ve böyle uyumak sana yakışmıyor Barış’ım.

Senin için mümkün olsaydı kalan ömrümün tamamını verebilirdim.
    Çünkü senin umutların, çünkü senin yarınların,
    Çünkü senin gençliğin var.
    Öyle ıslak ıslak baktırma, fazladan ağlatma bizi yavrucuğum.

Barış ağabeyinin de dediği gibi, Anlıyorsun değil mi?

-Nazan Öncel-