Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Foruma açılan Konular;

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya

Foruma açılan Konular;

Sayın soru soran değerli arkadaşlar;
    Lütfen soracağınız soruyu bir kaç değişik şekilde forumda arattırınız bulamazsanız öyle arattırınız, lütfen çok rica edeceğim.
    Yanlış anlamayınız maksadım sizlere çok soru soruyorsunuz yada başka bir itham değildir.(Haşa zaten site ile sizler gibi üye olmaktan öteye herhangi bir ilişkim yoktur.)
    Mesele aynı konuların devamlı olarak tekrar edilmesi ve forumda şişkinlik, sorulan soruların çabuk arkalara düşmesi ve gündemde kalmaması vs. vs. olduğu gibi meslektaşlarımızın yoğunluğu sebebiyle konulara geç cevap verilmesi gibi durumlar ortaya çıkmaktadır.
    Lütfen soruları arattırmadan konu açmayınız.
    Şahsım adına söylüyorum dün ben geçici vergide geçmiş yıl zararını arattırdım o kadar çok konu çıktı ki neredeyse her yıl yeniden açılmış, hala açılıyor. Bu defa da arattıran kişi bulmakta zorlanıp tekrar açıyor.
    Konu açarken altındaki tag bölümüne konu içerisindeki önemli kelimelerden 1 yada bir kaçını yazarsanız aramalrda daha kolay bulunacaktır.

Bir diğer husus;
    Konu açarken ACİL, ÇOK ÖNEMLİ, ÇOK ACİL gibi başlıklarla konu açılmaması ki daha önce mevzu oldu heralde, tekrar ısıtalım nasılsa temcit pilavına döndü ortalık.
    Biz hepimiz burada yardım için bulunmakla beraber kendi işi olan ve vakti kısıtlı olan insanlarız, vaktimiz oldukça girip bildiğimiz veya başımızdan geçip tecrübe ettiğimiz olayları paylaşıyoruz.
    Hepimizin işi acil, hepimizin sorusu/sorunuz önemlidir. Herkese cevap verilir ama müsait oldukça.

Ve lütfen bu mesajın arkasından bir polemik başlamasın, kimse üstüne alınmasın bu mesaj sadece yoğunluktan, stesten, iş yükünden, bunalmaktan vb sebeplerden dolayı unutulan/atlanan forum kurallarını hatırlatmak ve forumu daha verimli bir şekilde kullanmak adına yazılmış olup hiç kimseyi hedef almak yada göstermek için yazılmamıştır.

(Elbetteki benimde sizler gibi hatarım vardır şimdiden bunları kabul ediyor sizlerden peşinen özür diliyorum.)

Saygılarımla....
    İyi çalışmalar....
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Ve bir konuyu unutmuşum bazı durumlar da lütfen soruyu açıklayarak sormaya çalışınız, elbetteki bizlerde bu mesleği yapmaktayız bir çok şeyi anlıyoruz ve anladığımız sorunun bir kaç cevabı var yada öyle bir metin yazılıyorki bir kaç çeşitte cevabı var, ve cevabı verecek olan bir kaç şekilde cevap vermektense iş yoğunluğu nedeniyle sorunuzu cevaplamayabiliyor. Açıklama derken isim adres vb. kişisel bilgiyi kastetmiyorum tabiki konu yu mümkün olduğunca etraflıca açıklayınız. Toplamda 10 kelimeyle soru sorup 2 sayfa cevap beklemeyiniz. Bildiğiniz üzere forumumuzda kelime başı ücret uygulaması yoktur.
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_