Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BU GECE SON ...

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir

Sevgili forumdaşlar ....güzel gunlerımız oldu ; bırbırımıze kızdık.kırıldık ;sevdik sevmedik ; bılgı aldık bilgi verdik ama her güzel şeyin sonu olduğu gibi bununda sonu geldi ...Bizim burda suyumuz ısındı ..Bengidiyorum-ki bu demek değil -bayrak kaldığı yerden devam edecek- kusurum olduysa affola .en önemlisi bilgiyi paylaşmaktan çekinmeyin ... herkese başarılar ...
    Edited by: Hüseyin URAY
    hava çok sıcak ya :)

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Hayırdır inşaallah Feride hanım. Sorun nedir?
    <<HaYaT>> Umudum Kendimde...

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    MADEMKİ FORUMUN MÜDAVİM ÜYESİ OLMUŞUM ONA GÖRE DAVRANMAM GEREK )))) BANA BU LAYIK GÖRÜNMÜŞ ; KALDIĞIM YERDEN DEVAM ETMEM GEREK : BAKTIMKİ ÜSTELİK HERKES BIRAKTIĞIM NOKTADA ; GÖRDUMVE ANLADIM MESAJLARIMI BEĞENEN ONAYLAR BEĞENMEZSE ONAYLAMAZ NE DİYİM )))Edited by: Feride

Yeni Üye
    sayın FERİDE hanım bilmem hatırlarmısınız bi şarkı vardı hani "DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLCAK " sizde öle bişey yaptınız galiba

Yeni Üye
    beni de aranıza kabul edermisiniz acaba

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    BİLMEM FORUMUN SAHİBİNE SORMAK LAZIM .. BİZİ KABUL EDERMI ACABA ????

Yeni Üye
    seni bilmem de beni zor zaten devam ediyosun eskisinden daha iyisin bence de

ben kimin tavuğuna kışt demişim Edited by: TRAKYA2204

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    burayı chat kanalı yapmayalım,bilgiyi paylaşalımdaha guzel olur bence bilen bilmeyene yardımcı olursa dahada gelişir .Mustafa Gulşen arkadaşa da teşekkurler boyle bi site yaptığı için ben yeniyim ama şahsım adına çok teşekkr ederm kendisine fazla yazmıyom ama konuları takip ederek yeni şeyler öğreniyom .sakın acemi cocuk zanetmeyın beni
    1980 senesi muhasebecilerindenim şimdilik yalnızca bilginizden bi şeyler öğrenmeye çalışıyom.burda olan arkadaşlar sizlere teşekkürler ve bilginizi ltfn paylaşın.

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Merhabalar Sayın Feride Hanım ;
    Bakın Biz siteden kimseyi kovmadık karar sizinde gittiniz ama şimdi tutmuş geri gelmişsiniz eyvallah buyrun gelin bu sitede herkeze açık bir sitedir ama bir laf söylemişseniz arkasındada durmasını bilin sonra siteye gelip kimseyi kötülemeyin.Bırakında herkez kendi aklıyla yaşasın.
    Şimdi sözüm sayın trakya'ya(kozlu yani)bir söz var hak bela yazmaz kul azmadıkça kimse iyiliği yüzünden siteden uzaklaştırılmaz.
    Eğer bu sitede paylaşım yapılacaksa mesleki anlamda herkez forum kurallarınauymalı aksi taktirde siteden uzaklaştırılır. Burada herkez birşeyler öğrenmeye ve öğretmeye çalışıyor bazı kişiler gelip burda art niyet güdersee kapıyı gösteririz. Bu forumum kimsenin şahsi bir sitesi değildir kimse kendi emelleri için kullanamazsizin burada yaratacağınız birtartışma forumun kalitesinin düşmesine ve sizindeuzaklaşmanıza sebeb olur.
    şimdi madem geldiniz hoş geldiniz artık pişman olacağınız birşeyleri sölemezsiniz.

Saygılarımla Hüseyin URAYEdited by: Hüseyin URAY
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com