Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Personel Bordrosu için maaş yazısı örneği

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

Question Personel Bordrosu için maaş yazısı örneği

Merhaba,
    Personel işe girişlerini ve maaş bordrolarını hazırlamakla görevlendirildim. Ancak personel maaşları ile alakalı ileri de yönetimle doğabilecek anlaşmazlıklara karşı kendimi garantiye almak istiyorum.
    Personel maaşları ile ilgili rakamı Genel Müdür ya da Üretim müdüründen alacağım.

11111 tc kimlik numaralı aa bb nin ......... net/brüt maaşla işe girişnin yapılması uygun görülmüştür.

Bu tarz bi yazı yazıp imzalatmayı düşünüyorum. Bu konu da yardımcı olabilir misiniz. Yazabileceğim içeriği daha geliştirişmiş bir yazı örneği verebilir misiniz?

Şimdiden ilginize teşekkür ederim..

Müdavim Üye
    ............. TC Kimlik numaralı ................... nin firmamızda ................. tarihinden itibaren ......... TL Brüt / net maaşla............ işini yapmak üzere işe başlamasına karar verilmiştir. Gerekli evraklarının hazırlanmasını ve SGK giriş işleminin yapılması uygundur.

... / ... / 2014

..........

....... Müdürü
    İmza

Bence;
    artik kağit ortamindan, dijital ortama geçin ve bu tür yazişmalarinizi e-posta ile kayit altina alin !

Yeni Üye
    Nereden
    Mersin
    Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ............. TC Kimlik numaralı ................... nin firmamızda ................. tarihinden itibaren ......... TL Brüt / net maaşla............ işini yapmak üzere işe başlamasına karar verilmiştir. Gerekli evraklarının hazırlanmasını ve SGK giriş işleminin yapılması uygundur.

... / ... / 2014

..........

....... Müdürü
    İmza
    Teşekkürler