Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 8 Dersin 6 sını vermısım kusura bakmayın

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    merhaba arkadaslar

uzun bır maratondan sonra Unıversıte fınallerını 8 dersımın 6 sını vermısım ıkı tanesı bute kaldı ama onlarıda kesın verırım bu mutlulugumu sız mustafa gulsen aılesı olarak paylasmak ıstedım . burada gercekden cok guzel gunlerım gecdı kac tane muhasebe forumuna gırdıysem bu sıcak ortamı yakalayamadım. ve 2008 nısanda askere gıdıcem askere gıtmeden once SMMM Staj SInavına gırcegım burada HAsanvolkan abıme ve A.calıskan a desteklerınden dolayı bınlerce kes TSk ederım sızler olmasanız Bu psıkolojı ıle belkıde gecemezdım.

BURASI BENIM IKINCI AILEM

saygılarımla
    s.sahın

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara

Kardeş tebrik ederim. İnşallah kalanları da bütünlemede verirsin.

Artık tamamen geçince ıslatırız )
    <<HaYaT>> Umudum Kendimde...

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    ıns abı ben zaten bır ankara yapacam arkadasın yanına o zaman martınılerı cekerız

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Hele bi gel de bakarız

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    tmm abı geldıımde ararım senı hayırdır senın moral bozuk gordum

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Kdv'nin son günü ya ondandır. Yoksa iyiyim Allah'a şükür.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Tekrardan tebrik ederim.Yoğun bir iş yaşamına rağmen, azmin ve başarın sayesinde kazandın.Bütünleme sınavına kalan 2 dersini de verip .SMMM Staj Başlatma Sınavında da başarılı olacağını biliyorum.(Tabii ki,Allahın izniyle de Allah kısmet ederse)Allah yolunu açık etsin,başarın sonsuz,azmin daim olsun kardeşim.
    SMMM AYŞE TEKİN

Müdavim Üye
    Alıntı s.sahin Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba arkadaslar

uzun bır maratondan sonra Unıversıte fınallerını 8 dersımın 6 sını vermısım ıkı tanesı bute kaldı ama onlarıda kesın verırım bu mutlulugumu sız mustafa gulsen aılesı olarak paylasmak ıstedım . burada gercekden cok guzel gunlerım gecdı kac tane muhasebe forumuna gırdıysem bu sıcak ortamı yakalayamadım. ve 2008 nısanda askere gıdıcem askere gıtmeden once SMMM Staj SInavına gırcegım burada HAsanvolkan abıme ve A.calıskan a desteklerınden dolayı bınlerce kes TSk ederım sızler olmasanız Bu psıkolojı ıle belkıde gecemezdım.

BURASI BENIM IKINCI AILEM

saygılarımla
    s.sahın
    tbr ederim ama şöyle bir gerçek var ben sizden daha başarılı ve zekiyim kabul edin neden mi 9 dersten 7 sinden kalmışım zeka abidesiyim maşallahhhhhhh

ykatı beni vergi denetmeni tam ders çalışacağım zaman 3 tane defter incelemesi verdim. sınavdan büroya bürodan sınava pazar günü bile.
    ne zekiyim ya offfff utanmam lazım inş benimde sizin gibi derslerim başarılı geçer

Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    İnşallah bütünlemede verirsiniz Fatma hanım hepsini de kurtulursunuz.

Müdavim Üye
    çok zor çok
    muhasebe bile 40 küsür aldığım not finalde allahtan ilk sınavlar yüksekte geçmişim muhasebeden utanç verici ya şimdi işler haifledi çalışırım diyeceğim yine birşey çıkıcak en iyi si ben sessiz sessiz bütünlemeye kadar çalışayım 4 tane bari kalsa iyi olucak inş kurtulurum herkes başarılı olur allah utandırmasın bizi.....
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.