Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bitkisel ürünler kilo vermede faydasiz

Yeni Üye

Bitkisel ürünler

O kadar çok bitkisel ürünler var ki sağlık açısından çok yararlı aynı zaman da vücudun dengesini sağlayor. Mesela bu siteden bitkisel ürün alıyorum sürekli olarak ve kendimi çok iyi bir şekilde toparladığıma inanıyorum https://www.dogapazari.com.tr/K286,bitkisel-urunler.htm

Müdavim Üye
    Sevgili ebrcyln, size tavsiyem hiçbir siteden hap vb ürün almayın. Türkiye'de satılan hap ve bitkisel ürün haplarının % 95'inde domuzdan yapılan kapsüller kullanılıyor.
    İkinci önemli konu ise, bu ürünlerin içine çeşitli kimyasal maddeler katılıyor. Mesela Türkiye'de kullanımı yasak olan bazı maddelerin ismi değiştiriliyor. Mesele özellikle zayıflama haplarında yasak olan madde yerine, portakal kabuğu özü gibi isimler veriliyor.
    Üçüncü önemli konu ise, bu haplar devamlı ve çok kullanılırsa ileride böbrek yetmezliği, kanı incelterek, kanın pıhtılaşması (beyne tıkatma), yani insanları komaya, bitkisel hayata sürüklüyor.

Daha sayarsak bir sürü yan etkileri var. Yani zayıflamak mı istiyorsunuz. Geceleri kendi yaptığınız yoğurdu yiyin. 15 gün iki tutam lahanayıyarım litre suda en fazla 5-6 dk kaynatın. Ilık olarak sabahları için. Her zaman taze hazırlayın. Kepek çavdar veya çok bayat ekmek yeyin. Gece yatarken bir bardak ılık suya bir çorba kaşığı orjinal elma sirkesi katın. Yatmadan için öyle yatın.
    Az yiyin bol su için devamlı yürüyün. Şeker, un, tuzdan uzak durun.

Bitkisel ürünlerin kilo vermede pratik bir faydası olacağını bende düşünmüyorum şahsen. ancak bitkisel ürünlerin rahatlatıcı, bağışıklık sistemini güçlendirici ve vitamin takviyei anlamında faydası olabilir. Ahaber sitesinde bu yönde bir haber okudum. bu türden bitkisel vitamin takviyelerinin faydasından söz ediliyor

Müdavim Üye
    Sevgili arkadaşlar geçenlerde ntv'de bir belgesel izledim. Çeşitli kişilerin kiloları kanlarını vb ölçdüler. bunlara tek tip beslenme ile kilo değerlerine baktılar. Kimi zayıflamış kimi zayıflamamış. En dengeli beslenme ve zayıflama günde 3 öğün Çorba olduğu çıktı. Çorba içenlerin tamamı kilo verdiler formlarına kavuştular.