Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mevzuat Dışı Soru...

Müdavim Üye
    Nereden
    Sivas

Mevzuat Dışı Soru...

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar..
    Sizlerinde bildiği üzere artık tahakkuk servisi gibi çalışıyoruz ssk,maliye derken bir sürü tahakkuk çıkarıyoruz artık yazıcı dayanmaz oldu toner drum derken maliyet sıkıntısı yaşıyoruz.
    Ofis için çok fonksiyonlu yazıcı almak istiyorum sizlerin önerdiği bir marka model varmı

Bu arada moderatörlerin affına sığınıyorum bunu reklam amaçlı görmesinler hocam
    Herkese saygıları sunuyorum hayırlı akşamlar bol kazançlı günler..
    H & G MALİ MÜŞAVİRLİK

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Alıntı Serkan_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar..
    Sizlerinde bildiği üzere artık tahakkuk servisi gibi çalışıyoruz ssk,maliye derken bir sürü tahakkuk çıkarıyoruz artık yazıcı dayanmaz oldu toner drum derken maliyet sıkıntısı yaşıyoruz.
    Ofis için çok fonksiyonlu yazıcı almak istiyorum sizlerin önerdiği bir marka model varmı

Bu arada moderatörlerin affına sığınıyorum bunu reklam amaçlı görmesinler hocam
    Herkese saygıları sunuyorum hayırlı akşamlar bol kazançlı günler..
    2007 yılından beri Canon mf6580 kullanıyorum.son 2 senedir kağıt sıkıştırmadan dolayı canon servisi ve özel servise gitti. Sıkıştırma dışında cihazdan memnunum. Toneri uzun gidiyor çünkü dev gibi haznesi var. Ancak değiştirmem gerekirse AĞ TARAMA özelliği olan Canon veya Brother almayı düşünüyorum.
    Gecen seneye kadar Beyan+Tahakkuk+bildirimler hepsini çıktı alıyordum. Artık yalnızca tahakkuk çıktısını alıp müşteriye gönderiyorum. Sizede tavsiyem çıktı ile fazla zaman harcamayın. Ben bütün evraklarımı elektronik ortamda saklıyorum.
    Konu ilkersorar tarafından (03.Kasım.2013 Saat 03:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Yine başladı...

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aydın ÖZMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine başladı...
    Rahat durmuyor üye sayın moderatörüm
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı spawn43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahat durmuyor üye sayın moderatörüm
    Hemde bizi ciddiye almıyor, cevap vermiyor. Bir daha yaparsa lütfen engelleyelim.

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aydın ÖZMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemde bizi ciddiye almıyor, cevap vermiyor. Bir daha yaparsa lütfen engelleyelim.
    lütfen üstadım
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-