Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sabah özel mesaj

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

Sabah özel mesaj

Ben ismet tekin neden yazmadı..dedim
    Senden başka merak eden yok dediler...
    Ben neden yasaklı mı dedim ? Kendisine sor dediler.
    Ben madöratör dedim
    bana Moderatörün açıklayıcı bilgisi geldi...

''Ayrıca şunuda belirteyim forumda seslendiğiniz ve adını sürekli yanlış yazdığınız "Moderötörlerden" "Madöratörlerin" "Madöratörlerin" kelimesinin doğrusu MODERATÖR dür. Kelime anlamını yazmama gerek yoktur sanırım.''

Peki ismet bey neden gitti.....
    Açıklayıcı bilgi yok....
    Merak edilmediği için ..... Yok
    Ben merak ediyorsam ,İsmet beyi bulayım, öğreneyim ,öğrendiklerimi
    Burada paylaşayım mı ?
    Aba altında sopa göstermek mi ? amaç
    Özel mesaj atana kadar buraya yazsaydınız daha etik olurdu....

Ayrıca Tüm MADERATÖRLERDEN YANLIŞ YAZDIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM

Allah'tan arkadaşım Anlamını yazmamış bizi mahcup etmemek adına ,iyi bir zariflik örneği.
    Siz açıklayın SAYIN İSMET TEKİN NEDEN YASAKLI.........
    Moderatör'ün anlamını yazmanıza gerek yok ama
    İSMET TEKİNİN NEDEN YASAKLI OLDUĞUNUN ANLAMI VAR.
    sevgilerimle
    Kemal GÜNER

Müdavim Üye
    Artık bu ülkede katılmadığımız düşüncelerin ifade edilmesini yasaklayarak yok olmadığını öğrenemedik mi?
    ZÜBEYİR SERT
    Mali Müşavir

Müdavim Üye
    GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ asla eleştirie tahamüleri yok kendileri gibi düşünmeyenlere de düşünce özgürlüğü yok anında defalarca işlerine gelmeyen mesajlarımı sildiler istedikleri gibi at koşturuyorlar bu mesleğin neden böyle ayaklar altında olduğunun da bir kanıtı bu olsa gerek böylesine bir site kimlerin elinde

Banned
    Kardeş bence sen şansını çok fazla zorluyorsun fazla sürmez seni uzaklaştırmaları

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Sizde ismet bey gibi forum kurallarına uymuyorsunuz. Forumla ilgili bir konuyu gidip sgk mevzuatı bölümüne açıyorsunuz.

İsmet beyin uzaklaştırma sebebi forum kurallarına uymamasıdır tabiki bu uymama defalarca yapılmış ve kendisi defalarca uyarılmıştır sanırım açıklayıcı olmuştur.
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    Tabi düşünce özgürlüğü güzel bir şey ben kimsenin düşüncesinden ötürü dışlandığını görmedim. Ama hakaret ile alay etme ile, küfür etme ile ülkenin en önemli kişilerine hakaret etme ile de düşünce özgürlüğünü karıştırmayalım lütfen.

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Eren477 Kimse kimseye hakaret etmediği sürece kimsenin mesajına müdahale edilmez, ama kurumları kişileri eleştirirken, birilerine hakaret ederken profilinde ismi maili bilgisi olmayan hakaret boyutuna ulaşan kişilerin mesajına'da müdahale kaçınılmaz sonuçta burası mesleki paylaşım sitesi ama bazı kişilerin mesajlarına baktığımız zaman 1 tane mesleki paylaşımla ilgili mesaj yok nerede bir tartışma konusu var olay var orada mesajları mevcut. Lütfen eleştiri yapmadan bunlarıda göz önünde bulunduralım
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Sayın Uray

''ama bazı kişilerin mesajlarına baktığımız zaman 1 tane mesleki paylaşımla ilgili mesaj yok nerede bir tartışma konusu var olay var orada mesajları mevcut. Lütfen eleştiri yapmadan bunlarıda göz önünde bulunduralım ''

Şimdi İsmet bey
    Mesleki sorunlarla ilgilenmiyor mu ?
    Mesleki cevap yazmıyor mu ?
    Ya da bazı kişilerin içinde ben de varım her halde...
    Ama bırakında bizde neye katılıp neye katılmayacağımıza BİZ karar verelim...
    Meslektaşlar İletileri okur veya okumaz....
    Ben 32 sene bu mesleğe emek verdim....
    Yöneticilik yaptım ..... biraz karar verme yetkisine sahip olalım izin verirseniz
    Mustafa bey beni tanır ,Mükellef gazetesinin form köşesinden...
    Daha sitesi yokken....
    Yazdıklarımın altına katıldığı ve katılmadığı olurdu....
    En doğal hakkıydı...kullanırdı
    Turmob form
    Demokrat platfom formu
    Gaziantep formu

Formu ,form yapan meslektaşlardır.
    İsterseniz şimdi ki Gaziantep formunu inceleyin ...
    Meslektaş kaçtı yasak gelince...
    şimdi günde 5 kişi 10 kişi ziyaret ediyor...
    Doğruyu anlatırken ,yanlışa göz kırmayın.
    hakaret yapıldı ise..
    tek taraflı mı hakaret oldu bir bakın...
    tek tarafa suç yüklemek...
    Yanlış olur..
    Tek tarflı şike gibi...
    Uzar bu suçlamalar.
    Site yönetmek zor iştir,
    Kolay değil..
    Ama yaptığınız iş ,zirve yaptığında ..
    seyretmeye doyamazsınız,eserinizle...
    Bence siz her zaman ki gibi tek olmaya , sizin ,Tanınan siteyi daha yukarlara çıkarmak asli göreviniz olsun..
    O yazdı ,aba altı sopa....biraz ayıp kaçtı...
    GÜÇ...........
    SABIRLA ,NEZAKET BİRLEŞİNÇE GÜÇ DOĞAR...
    Saygılarımla
    Kemal GÜNER

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Öncelikle Forumda Yetkili olan arkadaşlardan özür dilerim. Sizler, forumdaki arkadaşlarımızla yüz yüze geldiğinizde ben orada olamıyorum. Bu durumun yetkili arkadaşlarımızı yıprattığını görüyorum.
    3 aktif derneğin yöneticiliği + Oda Yöneticiliği + Büro + ellerinizden öper 3 çocuğun sorumlulukları derken forumda konuları kaçırıyoruz. Forumda sorunu anlamak bazen saatler alıyor. Konu nerede patlak vermiş , kim kime ne demiş vs bunları anlamak zaman gerektiriyor. Oda bizde kısıtlı...

Kemal Beyin belirttiği üzere forum yönetmek kolay iş değil. Yetkili arkadaşlarım yeri geldi aşağılandı, yeri geldi alay edildi vs vs . Yılmadılar gönüllü olarak hizmet vermeye devam ettiler. Tekrar ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bu forumu ayakta tutan kolonlar var. Bu kolonları zayıflatırsanız forum devam edemez. Biz kendilerini defalarca uyardık. Merak eden forumu tarasın orada uyarılarımızı görür.

Bu forumda siyasete, ideolojiye yer yok. Hepimiz farklı farklı düşüncelere sahibiz. Burada bulunma sebebimiz meslek. Ortak paydamız bu.

"Forumda katılımcı sayısını artıralım 1 numara olalım" böyle bir hedefimiz hiç olmadı. Vakti olan girer yazar. Bu forum asla kişilere bağlı kalmamıştır. Gönüllülük esasına göre katılımcılarıyla sanal ortamda hayatını Allah'ın izniyle sürdürecektir.
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Alıntı eren477 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ asla eleştirie tahamüleri yok kendileri gibi düşünmeyenlere de düşünce özgürlüğü yok anında defalarca işlerine gelmeyen mesajlarımı sildiler istedikleri gibi at koşturuyorlar bu mesleğin neden böyle ayaklar altında olduğunun da bir kanıtı bu olsa gerek böylesine bir site kimlerin elinde
    Sayın eren477, Üyelik tarihiniz 2005. Bu forumun kuruluşundan beri buradasınız. Düşünce özgürlüğüne müdahale ettiğimiz bir mesajı buraya taşır mısınız?
    Ayrıca bu mesleğin ayaklar altında olmasının hesabını yanlış yerde soruyorsunuz. Meslektaş iseniz onu genel kurullarda iktidar olan gruplara sormalısınız. Biz naçizane mesleki bir forumuz...
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.