Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staja Başlama Dvd Seti

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP

Staja Başlama Dvd Seti

Slm arkadaşlar elimde güncel dvd seti var dershane ortamında hazırlanmış staja başlama bütün dersler var 100 dvd civarında kursa gitmek istemeyenler için önerebilirim bilgisayar ortamında veya dvd player varsa oturduğunuz yerden çalışabilirsiniz dvdler de hiç bir sorun yok orjinal kutusuyla beraber göndereceğim çok zaman ayırmanız lazım çalışmak için yanlız ders sonlarında hocalar soru çözüyor veya dersi anlatırken sınava yönelik çıkabilecek soruları da söylüyorlar ben deftere notlar çıkartarak çalıştım fakat birde soru bankası alırsanız kesin geçersiniz ben 2.sınavımda kazandım bazı derslere setten hiç çalışmadım yanlız vaktiniz varsa ben oturup dinlerim diyorsanız ilk sınavda kazanabilirsiniz tavsiye ederim almak isteyenlere de aldığım fiyatın yarı fiyatına kadar verebilirim.
    adem_t27@hotmail.com

Müdavim Üye
    Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
    \"İnsanların sizden mucizeler beklediği günlerde elinizdeki imkanlarla baş başa kaldığınızda yalnızlığı yaşarsınız\"

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    tavsiye ederim alırsanız yardımcıda olurum birde yanında dehanın soru bankasını alırsınız sınavı geçeceğinize inanıyorum tabiki çalışırsanız.