Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: her günümüz böyle olur inşallah

Ziyaretci
    tebessüm köşemizi ilk kez işgal ediyorum,ne güzel bir gün idi bugün,
    hergünümüz böyle olsun,
    vatana millete memlekete büyüklerimiz küçüklerimize hep böyle günler dileyelim,
    allah başımızdan büyüklerimizi eksik etmesin,
    bizi hep böyle mutlu birlik ve dayanışmanın feyzinden azami yararlanan bireyler olarak bir arada tutacak bugünkü gibi yönetsinler,
    derin nefes alalım,tertemiz havanın mükemmeliğinin tadına varalım,
    ohhh diyelim dedirtelim,
    daha ne diyelim,ne isteyelim,
    bundan daha fazlası allahtan belamızı istemek olur
    değil mi?
    Edited by: aliismettekin

Ziyaretci
    dualarım gerçek oldu,bu gün daha da güzel bir gün oldu,
    bende bizzat içinde yaşadım bu güzelliği,paylaştım bu güzelliklerden hoşlananlarla,
    çiçekler böcekler,
    bu günün güzelliğini anlatmaya korkan kanallar,banttan birşeyler göstrediler halkımıza ,
    penguenlerin yaşamı, vedat milorun yemek (şarapsız yemek tabi) eleştirileri, tarihin arka odası falan,
    bence eksikli kaldılar,bugünün güzelliklerini yansıtamayarak ne yazıkki sınıfta kaldılar.

Müdavim Üye
    Ayran=içki
    İçki içen=alkolik ise
    Ayran içen=alkolik

Ziyaretci
    enteresan şeyler oluyor.
    ben alkol kullanmam, ölçüsünü kaçıranlara özellikle alkollü araba kullananların ve eşine şiddet uygulayanların şöyle bir daha yapmayacak şekilde en ağırından cezalandırılmasını isterim.
    Ancak birde şöyle bir gerçek var,
    bu yasaklar hak ve özgürlüklere müdahaledir, insanlara herşeyin en iyisini ben bilir ben karar veririm diyemezsiniz, nasıl ki biz sizin hayat tarzınıza karışmıyoruz sizde bizimkine karışmayın demek en haklı en insani istektir..

Örneğin bir Ankara'lı olarak ankara oyun havalarını hiç sevmem oynayanları seyretmeye dahi tahammülüm yoktur ancak bu,mesela bir düğün ortamında benim onların zevkine müdahalemi gerektirmemeliinsanların zevk ve tercihlerini kendi ölçülerinize göre ayarlayamazsınız.

Dün sahilde bir grubun https://www.youtube.com/watch?v=inC5joI7jdk ankara'nın yolları adlı şarkıda eğlendiklerini gördüm sanırım bira içiyorlardı ama yüzlerindeki o mutluluk apayrıydı şimdi ben alkolüde, ankara oyun havalarınıda sevmiyorum diye bu grubu yok etmek düşüncesine girebilir miyim?

gazetede çok sevdiğim Gürse Birsel,
    https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/23097361.asp

yazısının sonunda diyorki bence tek suçlu var Ömer Hayyam, ama ara ki bulasın. muhatap yok karşımızda, 10 yüzyıl önce öldü, hapisten yırttı uyanık.!

Edited by: DERYA GÖKTUNA

Yeni Üye
    Herkesin yüzünden gülücükler eksik olmasın.