Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YA OLDUĞUN GİBİ YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ

Müdavim Üye

Saçlarını siyaha boyatarak kaynakla beline kadar uzatan ve bembeyaz kostümlerle objektif karşısına geçen Can, "Bu kez kendimi Zeyna gibi hissettim. Çünkü Zeyna kadar güçlü ve güzel görünmek istedim" dedi.

insanlar neden olduğundan farklı görünmek isterler anlamıyorum bu açıklmayla egosunu ortaya çıkartarak onu tatmin ediyor. taklitçilik benzetme sadece insanın benliğinini zayıflığını gösterir. her yıl bu bayanı ilgiyle izlerim. kışları güzellik uykusuna yatar yazın başlarında da prim yapamak için ya tanga giyer yada ani çıkış yapar bu yılda bu en azından biraz daha edeplice birçıkış ama bu deferde karakterinin zayıflığıyla ön planda
    NEDEN ARKADAŞLAR İNSANLAR OLDUĞU GİBİ OLMAZLAR YA OLDUĞUN GİBİGÖRÜN YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OLMUYOR. YANİ NEYSEK OYUZ.
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Turkiye

bazen ÖZENTİ den kaynaklanan bişey

Müdavim Üye
    <TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=700>
    <T>
    <TR>
    <TD>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
    <T>
    <TR>
    <TD>
    <H1 =HabDeter>Zeyna Sibel</H1></TD>
    <TD =HabDetDate align=right width=130></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
    <TR>
    <TD height=10></TD></TR>
    <TR>
    <TD =y_editor_info style="COLOR: #444444" height=15>Sema DENKER</TD></TR>
    <TR>
    <TD height=10></TD></TR>
    <TR>
    <TD =yHabDetText> Foto galeri "Akşam Sefası" adlı albümünü 19 Haziran'da çıkaracak olan Sibel Can, yeni albüm için yepyeni bir imaj çalışması yaptı.

Saçlarını siyaha boyatarak kaynakla beline kadar uzatan ve bembeyaz kostümlerle objektif karşısına geçen Can, "Bu kez kendimi Zeyna gibi hissettim. Çünkü Zeyna kadar güçlü ve güzel görünmek istedim" dedi.</TD></TR></T></TABLE>
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Turkiye
    sanatçı olarak hergün ön planda kalmaları gerektiği için (başka türlü unutulup biterler) bu tür değişiklikler yapıyolar normal bir vatandaşla onları kıyaslamak ta yanlış olur aslında

Müdavim Üye
    etrafınıza bakın çok iyi göreceksiniz böyle yapanları arkadaşlarınıza yolda yürüyenlere heryere bir bakın

Müdavim Üye
    normal vatandaşlarda çok var yanılıyorsunuz

Kıdemli Üye
    Nereden
    Turkiye
    tamam işte biçoğu da birbirnden özenti yapmaları "onda var bende neden yok " "onun saçları öle ben neden aynı onun gibi yaptırmıyayı" düşünceleri hakim