Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İLGİNÇ BİR BOŞANMA ÖYKÜSÜ

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    İZMİR’de, iki ayrı partiden milletvekili aday adayı olan, ancak partileri tarafından aday listelerine alınmayan Demokrat Parti (DP) üyesi Avukat Nurdan Akkın Erdikler ile Genç Parti (GP) üyesi 7 yıllık eşi İnşaat Yüksek Mühendisi Özcan Erdikler, 5 dakika süren davada tek celsede boşandı.
    Konak İlçesi'nde, DP adını alan DYP teşkilatında 7 yıldır siyaset yapan, ilçe başkan yardımcılığından istifa ederek, milletvekili aday adayı olan Avukat Nurdan Akkın Erdikler, GP'den milletvekili adayı adayı olan eşi Özcan Erdekli'den boşanmak için geçen 15 Mayıs'ta,İzmir 2'nci Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtı. Aralarında ‘şiddetli geçimsizlik ve fikir uyuşmazlığı’ bulunduğunu belirtti.
    Erdikler, geçimsizlikleriyle ilgili yaptığı açıklamada, eşinin GP'den adaylığı nedeniyle DYP teşkilatından tepki gördüğünü söyleyerek, “Eşler farklı siyasi partilerde olunca sorun çıkıyor. Bizim de öyle oldu. Özcan, benim GP'ye katılmamı istedi, ancak kendi bildiğim doğrulardan vazgeçmem. Yedi yıldır DYP'ye emek veriyorum. Evliliğimizde tek sorun siyasi görüş ayrılığı değildi. Bu sadece bardağı taşıran son damla oldu. Ben eşimin siyasi geleceği için kendi kariyer hedefimden vazgeçerdim, ancak buna değecek evlilik olması lazım. Milletvekili olabilmek için evliliğimi sona erdirecek biri değilim. Dava açmamın tek sebebi ayrı siyasi görüş değil. Aramızda şiddetli geçimsizlik ve kişilik uyuşmazlığı var. Yürümeyen bir evlilikti. Boşanmak istiyorum'' dedi.
    İnşaat Mühendisi Özcan Erdikler ise dava öncesindeki açıklamalarında, DYP'den aday adayı olan yedi yıllık eşi Nurdan Akkın Erdikler'in kendisine bu nedenle boşanma davası açmasına bir anlam veremediğini belirtip, “Vatanı olmayanın aile birliği de olmaz. Bu nedenle yıkılan yuvamı değil önce vatanımı bu yaşanan ezilmelerden kurtarmak, vatandaşıma hizmet etmek arzusuyla eşimin açtığı boşanma davasına boyun eğip, milletime hizmeti tercih ettim. Boşanma kararı almamız sadece politik nedenlerden kaynaklanlanmıyor. Eviliğimizde anlaşamadığımız konular var. 2002 yılından bu yana GP'liyim. Her ailede olduğu gibi ufak tefek anyaşmazlıklar sürtüşmeler doğaldır. Nurdan, kendi partisindeki arkadaşlarından tepki aldı. Ben demokrat davrandım. Zorluk çıkarıp, zorbalık yapmadım. Onu ikna etmeye çalışmadım. Eşim DYP'lilerin dolduruşuna geldi. Evliliğimizi kurtarmak için partimden bile vazgeçtim. Ona destek verecektim. Ancak o evliliğimizi bitirmek istedi'' dedi.
    İzmir 2'nci Aile Mahkemesi'nde görülen ilk duruşmada taraflar hazır bulundu. İki taraf da anlaştıklarını ve boşanmak istediklerini belirtti. Avukat Nurdan Akkın Erdikler, “Eşimle anlaştık. Aramızda protokol yapıp malları paylaştık. Dilekçemde de belirtiğim gibi aramızda şiddetli geçimsizlik var. Boşanmak istiyorum'' dedi. Özcan Erdikler de boşanmak istediğini söyledi. Hakim Hayri Sefer Ayhan, çifti beş dakika süren davada tek celsede boşadı.
    hava çok sıcak ya :)

Müdavim Üye
    ben bu haberi tv de izledim geçen haftalarda çok komiğime gitti çünkü bahane yatarmak ne kadar kolay buna bir örnek adam tamam ben seçime girmiyorum demesine rağmen kadın inatla boşandı bizde inanalım feridecim
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    BUNLARIN CANI SIKILMIŞ FATMACIM SİYASET İŞİN BAHANESİ )))))DERTLERİ KESİN BAŞKA BİŞEY...BIZDE YEDIK ; İŞTE GÜLDÜK SAYELERINDE ))))
    hava çok sıcak ya :)

Müdavim Üye
    yani hani sabah haberlerinde diyor ya uyan güzel yurdum insanı jasmin hani imzada yazmış ya aşk oyuncak olmuş walla evliliklerde

Oyuncakları bırakıp yüreklerle oynayalı,oyunların adı "AŞK" oldu.... parmak basıyorum imzamı da atıyorum genç nesile kötü örnek bu tür olaylar Edited by: smfatma
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.