Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SÜTBANK

Yeni Üye
    Arkadaşlar bir müşterim sütbank denilen sistemi yapmakta. Bir bedel karşılığı katılımcı hayvan alıyor. her ay katılımcıya süt parası veriliyor. Hayvanlar şirket aktifinde kayıtlı olup sözleşme ile katılımcıya tahsis ediliyor. süre bitiminde katılımcı hayvan bedelini alıp çıkıyor. katılımcıları 242 hesapta takip ediyorum. katılımcıdan stopaj kesintisi yapmalımıyım ya da bi fikri olan var mı

Ziyaretci

Konu biraz karışık.

Mesela bizim bakkalda yaptığımız olay şu.Müstahsil makbuzu ile köylüden, köy peyniri, torba yoğurdu alıyoruz. Bunların resmi olarak girişlerini yapıyoruz. Sonra satıyoruz.
    Bir bedel olarak katılımcı havyan alma meselesi benim kafamı karıştırdı. Biraz daha konuyu açarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Yeni Üye
    Hayvanlar öncelikle işletme aktifinde kayıtlı. Sözleşme yapılıyor ve hayvanın küpe numarası yazıarak sözleşme ile katılımcıya tahsis ediliyor. Katılımcıya her ay süt parası veriliyor. kiralama gibi bişey yani. örnek 1 yıllık anlaşma yapmışsa katılımcı her ay süt parası alıyor ve sözleşme bitiminde hayvan bedeli olarak ödediği para kendisine iade ediliyor

Yeni Üye
    Nereden
    Bursa
    hocam bu konu hakkında bilgim yok ancak uygun görürseniz bu firmayı bilmek isterim kim olduğunu bir süredir sütbank uygulaması yapan bir firma arıyorum düşünüldüğü zaman da paranı bankaya altına dolara oraya buraya yatırmak yerine bunlara nazaran çok çok karlı bir yatırım sistemi. bu firma ile ilgili bir internet sitesi telefon adres vs gibi bilgileri buradan veya pmden ulaştırabilirmisiniz. bu sistemi denemek istiyorum bende. burada anladığım kadarıyla tek endişe firmanın güvenilir bir firma olup olmaması firma hakkında da düşüncenizi belirtirseniz sevinirim.

saygılarımla
    [url=\"http://www.gemlikmuhasebe.com\"]Gemlik Muhasebe[/url]
    [url]www.gemlikfirmarehberi.com[/url]
    [url=\"http://www.facebook.com/gemlikfirmarehberi\"]Gemlik Firma Rehberi - Facebook Sayfası[/url]

Müdavim Üye
    Çok eski konu imiş düzeltme yaptım.