Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TEK DERSİ OLANLARA SINAV HAKKI

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye

SAYIN GULŞEN

MESLEĞİ SM OLARAK İCRA EDEN MESLEK MENSUBU ARKADAŞLARDAN SMMM SINAVLARINA GİRİP TE HASBELKADER TEK DERSİ KALAN ARKADAŞLARA EKBİR SINAV HAKKI VERİLMESİ HUSUSUNDA ORTAK BİR PLATFORM OLUŞTURULMASINI DÜŞÜNMEKTEYİM.BUNATABİİKİ GEREKİRSE SMMM SINAVLARI SONUCU AYNI AKİBETE UĞRAYAN ARKADAŞLARIN DA DAHİL OLMASI GEREKMEKTEDİR.BU DURUMDA BİR ÇOK ARKADAŞIN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

SAYGILARIMLA

İSUZUN55

Ziyaretci

değerli meslektaşım. ben de smmm sınavlarında tek dersten (hukuk) kalarak daha sonra C sınavlarına girerek sm ünvanını almış bir meslek mensubuyum. ve faaliyetimi büroda sürdürmekteyim. en son sınavlara 2000 yılında girdim ve en az üç dört kez türmoba ve tesmere ek sınav verilmesi için yazı ile başvurmama rağmen ısrarla böyle bir sınav gündemde olmadığı cevabı geldi. oysaki ülkemizde yakın zamanda ceza evinde yatan tecavüz zimmet ve bir dünya suçu olan insanlar af edildi. üniversitelerde yine bir dünya öğrenci af edildi. bizim suçumuz nedir ki bize ek sınav hakkı verilmiyor. ben af da istemiyorum sadece ek sınav hakkı versinler biizim gibi durumda olanlar için. bu daha önce 1999 yılında yapıldı.

böyle bir platformun oluşmasında ben de varım.

görüşmek üzere...