Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BİR TEK BENMİ ÇABUK SIKILIYORUM ACABA?NE

Üye
    BİR BUÇUK AYI GEÇKİN BİR ZAMANDAN BERİ BU FORUMA ÜYEYİM....
    HEMEN HEMEN HERGÜN ÖZELLİKLE TEBESSÜM KÖŞESİ, ŞİİR, GÜZEL SÖZLER, KUTLAMALAR VS. BÖLÜMÜNÜ TAKİP EDİYORUM ANCAK ARTIK SIKKINLIK VERMEYE BAŞLADI..HEP AYNI KİŞİLER HEP AYNI KİŞİLERDEN GELEN YORUMLAR VE YAZILAR...BELKİDE TOPLASANIZ ON KİŞİYİ GEÇMEYECEK SANIRIM YAZILANLAR VE CEVAPLANANLAR....

FATMA HANIM ; HER YAZIDA MUTLAKA VAR...MALUM MÜDAVİM ÜYE KENDİSİ...

JASMİN ;YAZDIKLARINA BAYILIYORUM SEN OLMASAN BURADA YAZILANLARIN ÇOK SIRADAN OLDUĞUNU DÜŞÜNECEĞİM...

GÜLDEN ; ÇOK HOŞ ŞEYLER GERÇEKTEN GÖNDERDİKLERİN TEŞEKKÜRLER...KIZINIDA ÖPERİM AYRICA..UMARIM SAĞLIĞI İYİDİR...

VE ŞİMDİLİK DAHA FAZLA AKLIMDA KALMAYAN TÜM ARKADAŞLAR...BEN BİR KISIR DÖNGÜ İÇERİSİNDE KALDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM ARTIK...SİZCE DE ÖYLE DEĞİL Mİ?

BİRAZ DAHA FAZLA YENİLİĞE İHTİYACIMIZ YOK MU?

KUSURA BAKMAYIN FATMA HANIM ŞAHSINIZA DEĞİL SERZENİŞİM AMA HER OKUDUĞUM KONUNUN İÇERİSİNDE SİZİN YADA HEP AYNI KİŞİLERİN YORUMLARINI GÖRMEK BENİ SIKMAYA BAŞLADI....

ŞUNU DİYEBİLİRSİNİZ BELKİ...BİR DÜNYA FORUM VE PAYLAŞIM SİTESİ VAR DOĞRU...AMA İNSAN MUTLU OLDUĞU YERDE KALMAK İSTİYOR İŞTE....YENİLİKLER GÖREREK....YENİLENEREK.....

HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.....
    Yarı durgun olmalı DENİZ, ya durmalı ya kudurmalı...
    Sapına kadar saplanmayacaksa hançer, kınında durmalı...
    Ve seven ölene kadar sevmeyecekse baştan unutmalı ...!!!

Üye

HAKSIZ MIYIM?

MUSTAFA GULSEN FORUM DA BİR TAKIM YENİLİKLER GÖRSEK ARTIK?FENA MI OLUR?

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Sayın Deniz 976 malumunuz üzere burası bir Mesleki Paylaşım Sitesidir.
    Tebessüm köşesi isteyen üyelerimiz saygı çerçevesinde istediği paylaşımı yapa bilmesi için var yani bu forum sadece tebessüm köşesinden ibaret değil.
    Ssk ve Vergi Mevzuatı bölümü var
    Meslektaş Yazıları ve Basında bugün bölümü var
    bu bölümleri takip edin mesleğimizle alakalı sürekli farklı kişiler tarafından farklı konular tartışılıyor.
    Kimseyi siz Tebessüm Köşesine yazacaksınız diye zorlayamayız isteyen yazar isteyen okur.
    Amacımız Mesleğimizin en iyi şekilde icra edilmesi ve öğrenilmesi tabi bunun yanında sıkıntılı ve sitresli iş günlerinde birazda olsa tebbessüm ede bilmemiz için arkaşlarımızın paylaşmış olduğu yazılar,resimler,şiirler vs paylaşımlardan yararlarınıyoruz. Paylaşımda bulunan herkezede teşekkür ediyorum.

Saygılarımla Hüseyin URAY
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Üye

HÜSEYİN BEY KATILIYORUM GÖRÜŞLERİNİZE AMA SANIRIM BİR YANLIŞ ANLAMADA SÖZKONUSU....

HERKESİ YAZMAYA ZORLAYAMAYACAĞIMIZ MUHAKKAK AMA HERKES HER KONUYA YAZMAK ZORUNDA DA DEĞİL....

AYRICA BEN BURADA OLMAKTAN DEĞİL ASIL BUNDAN SIKILDIĞIMI BELİRTMEK İSTEDİM ZATEN....SAYGI KURALLARINDAN AYRILMADAN...SAYGISIZLIK YAPMADAN...MADEM Kİ AYNI PAYLAŞIM İÇERİSİNDE YER ALIYORUZ BİRAZDA ELEŞTİRİ HAKKI OLSUN İNSANLARIN...ÖZ ELEŞTİRİ YAPABİLELİM KENDİ HAKKIMIZDA....

TEŞEKKÜRLER

Üye
    TEK TEK KONTROL ETTİM...SADECE İLK SAYFADA 34 ADET FORUM KONUSU VAR....
    VE HEPSİNİN İÇİNDE BİR FATMA HANIM YARUM YADA CEVABI....
    NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM GERÇEKTEN....İNSANLARIDA FAZLA SIKMAK İSTEMİYORUM ASLINDA BÖYLE AMA BUNLAR GERÇEKLER MALESEF....

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    tabi eleştiri hakkınız var ben size öyle bişey demedim sizde beni yanlış anladınız galiba
    sadece demek istediğim bu siteye giren üyeler sadece tebessüm köşesi için girmiyor sadece mesleki mevzuat sitesi olduğu için giriyor.

Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    SAYIN DENIZ976 SİZE KIRILDIM VALLA [img]smileys/smiley4.gif[/img]BENI UNUTMUŞUNUZ HER BAŞLIKTA GENELDE BENDE OLUYORUM[img]smileys/smiley4.gif[/img] ÇOK SIKILDIYSANIZ ARA VERMENİZİ TAVSİYE EDERİM.KİMSE SİZİ ZORLAMIYOR MALUM GİRMENİZ İÇİN GERÇİ BEN SİTE GENELİNDEN BAHSETTİM AMA BİRDE TÜM KİŞİLER İÇİN ÇOK GUZEL BEĞENIYORUM DEMİŞSİNİZ SONRADA SIKILDIM DEMİŞSİNİZ NASIL BİR ÇELİŞKİDİR BU ANLAMADIM [img]smileys/smiley4.gif[/img] SUNI GUNDEM YARATIYORSUNUZ [img]smileys/smiley17.gif[/img] Edited by: Feride
    hava çok sıcak ya :)

Kıdemli Üye
    Nereden
    Turkiye
    sıkılacak bi ste değil aslında o nasıl bi site arıyormuş

Yeni Üye
    Nereden
    Antalya
    şahsen ben hiç sıkılmıyorum bu siteden. kimse darılmasın ama bu siteyi kullanmayı bilmeyenler kötülüyor galiba. arkadaşlar bu site çok yararlı bence bu sitenin nimetlerinden yararlanalım... değerli üstadın dediği gibi bu forumda sadece tebessüm köşesi yok.
    alperen

Müdavim Üye
    Nereden
    Kocaeli

malum olduğu üzere çok yoğun ve stresli bir mesleğin içerisinde yer alıyoruz bu tebessüm köşeside stresli zamanlarımız bir nebzede olsa azaltmak ve yüzümüze gülümseme eklemek bunu yapmak içinde başka forumlara gitmememizi sağlamak amacıyla açılmış bir bölüm ve paylaşımlar saygı ve sevgi cerçevesinde gittiğine inanıyorum.

Sadece eğlence amaçlı forumlarıda mutlaka gezmişinizdir ordada dikkat ettiyseniz 10-15 kişi arasında yoğunluk yaşanır ve o forumu ayakta tutanda o kişilerdir.Ama okunma sayılarınada bakarsanız hiçte azınmıyacak kadar okunuyor

Sayın deniz976 değişiklik yapmak gerektiğini düşünmüşünüz çok güzel düşünmüşünüz biz değişikliklere açık bir siteyiz sayın mustafa beyle pm yoluyla iletişime geçebilir düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz diye düşünüyorum yapın değişikliklerinizi bizde faydalanalım.
    Susuyorsam nedeni var.. aslında bir bavul dolusu cümle var defterimde.. ve yara bandı tutmayacak kadar derin tümcelerim.Sen yollarına 29 harfle acı döşeyen birine, \"yara\" değilde,\"yar\"diyebilir misin?