Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SGK İDARİ PARA CEZASI- İNDİRİMİ

Yeni Üye

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak,<div>sgk dan idari para cezası geldi %25 inidirmli ödemek için 15 gün içinde ödenmesi gerekiyor, fakat bu 15 gün tebliğ tarihinden irtibaren mi sonraki günmü başlıyor bilmiyorum. bilgisi olan var ise yardımını rica ederim.</div><div>bize tebliğ edildiği ulaştığı tarih 11 şubat, </div><div>bugün ödeyeceğiz cezayı indirimden faydalanabiliriz değil mi?</div>

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Ödeyebilirsiniz.

Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Müdavim Üye
    Nereden
    MUHASEBE

HERKESE MERHABALAR.KONU SGK İPC.BENİM DE BİR HATAMDAN CEZA YEDİM.İŞYERİ BİLDİRGESİ.29 01 2013 YERİNE 23 01 2013 YAZMIŞIM.2.935,80 TL İPC KESİLDİ.DURUM BÖYLEYKEN İŞE GİRİŞLERİM 29 01 2013.AYLIK BİLDİRGE 29 01 2013 E GÖRE VERİLDİ.VERGİ DAİRESİ BU FİRMA 29 01 2013 TARİHİNDE İŞE BAŞLAMIŞ DİYE TUTANAKĞINI TUTTU.BENDE ŞİRKET KARARI, VD TUTANAĞI VE İŞE GİRİŞ BİLD.LERİMLE İTİRAZ DİLEKÇESİ VERDİM SGK YA.MUHTEMELEN RED GELECEK.CEZAYI ÖDEMEDİM.MAHKEME ŞANSI NEDİR BU İPC DE.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Yeni Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    sehven 29 yerine 23 yazılmasına bu cezayı kesmekde nedir? akıl insaf ve izan sınırları dışında .bunlara dur diyecek kimse yokmu?