Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BAĞIMSIZ DENETİM SINAV TEBLİĞİ

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    yetkilendirme tebliği

bd uygulamalı eğitim tebliği

sınav tebliği

Bağımsız Denetim Resmi Sicil Tebliği

olamk üzere 4 tebliğ resmi gazete yayınlanmıştır

https://www.resmigazete.gov.tr/main....1/20130125.htm

Müdavim Üye
    Nereden
    Osmaniye
    yayınlandıda anlamadım. 15 yıl olanlar uygulamalı eğitimden muaf ama sınavamı girecek teorik eğitimden bahsedilmemiş
    ders

Yeni Üye
    SINAV TEBLİĞİ YAYINLANDI, PEKİ 15 YIL MESLEKİ TECRÜBESİ OLANLARIN MÜRACAATLARI NEZAMAN BİLEN VARMI

ERENSU

Ziyaretci

sakarya üniversitesi ya da istanbul üniversitesindeki eğitimlere katılmak zorundasın. şubat ayı eğitimleriiçin 31 ocak 2013 son tarih.

Ziyaretci
    Arkadaşlar
    2dersten 68 aldım şimdi ya 2 dersten tekrar sınava girecegim yada para ile egitime girip alacağım. (15 yıllık tecrübem var)
    1-Yalnız şunu anlamadım 2 dersten eğitim alıp belgeyi alabilecekmiyim.
    2-Birde eğitimden başarıli olanlara bağımsız denetçilik verilecek. yüzde seksen devam mecburiyeti konmuş.Egitimi başarı ile tamamlayanlara Sınavsız belge verecekler ben parasıni verip sözde eğitime katılıp egitimde uyusam sertifika vereceklermi?Başarıdan kasıt nedir?
    Tebliği okudum bu hususlar belirtilmemiş
    Bilgisi/duyumu olan arkadaşlar varmı?
    Saüsem bu ara eğitim başvurularını durdurmuş kabul etmiyor
    kgk ya sordum daha cevap gelecek

Edited by: flamingo

Ziyaretci

''sözde eğitime katılıp egitimde uyusam''<div></div>uyuya uyuya bağımsız denetçi (!)
    <div></div><div>Parayı verip alacaksınız.Ama bu sözleri 14 yıl ve altı kıdemi olansmmm 'ler yanında söylemeyin.</div>
    Edited by: smmmdrl

Kıdemli Üye
    Biz bir imza toplayıp ,imza kampanyası başlatıp mahkemeye verelim bakalımda, 14 yıl ve altında tecrübesizler olarak öteki smmm'ler olarak bu uyuyup alınan lisans belgelerini de o zaman bakalım işe yarayacak mı bu parayla satın alınan sözde belgeler..

Kıdemli Üye
    Alıntı smmmdrl Nickli Üyeden Alıntı

''sözde eğitime katılıp egitimde uyusam''<div></div>uyuya uyuya bağımsız denetçi (!)
    <div>*</div><div>Parayı verip alacaksınız.Ama bu sözleri 14 yıl* ve altı kıdemi olan*smmm 'ler yanında söylemeyin.</div>
    Bence,zor alacaksınız siz o lisans belgelerini..zor zor..İnşallah Spk devreye girer Kgk aradan çıkar..herkesede sınav şartı olur..

Ziyaretci
    Înşallah spk devreye girer spk ülkemizin en ciddi ve saygı değer kurumlarından birisidir.Bu işi yıllarca çok güzel yürüttüler.Bugün kgk var hala belirsizlikler var eğitimler durdurulmuş yarın ne olacak kimse birşey bilmiyor ilk etapta eşit şartlarda alınması kuralı konsaydı bu ikilem yaşanmayacaktı.Ayrıca bağımsız denetim olayı farklı lanse edildi ve sektör oluşturuldu bu ara türmob yıpratıldı.Kimbilir 2.aşamada türmob dahada pasifize edilmesi sözkonusu.Maalesef rant uğruna sözüm ona branşlaşma uğruna kafamızı karıştırdılar.İnşallah yanılıyorumdur

Müdavim Üye

Spkda SMMM-YMM farkı var mı? Yok<div>Üniversite kargaşası var mı? Yok</div><div>Harçlar var mı? Yok</div><div>SPKda Denetim Bireysel mi Kurumsal mı? Kurumsal</div><div>Uzmanlar şuanda toplantıda deyip cevap vermemezlik ediyorlar mı? Hayır</div><div></div><div>Bu soruların hepsinin KGKda cevabı var</div><div></div><div>Sayın Meslektaşlar O zaman bu sistemde bir terslik var </div><div></div><div></div><div></div>