Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüksek Lisans Yapanlar

Yeni Üye
    Merhaba ben Cihan,

Bilindiği üzere pek çok üniversitede yüksek lisans için yeni kayıt dönemi başlıyor. Ben de uzaktan tezsiz yüksek lisans yapmayı düşünüyorum. Fiyat, müşavir stajyerlerine indirim gibi değişkenleri değerlendirecek ve tavsiyede bulunacak kimse var mı acaba?

(İstanbulda yaşıyorum)

Yeni Üye
    Nereden
    SAKARYA
    Merhaba,

Ben de Sakarya Üniversitesinde e-MBA için başvuruda bulunmuştum fakat taleb çok fazla olduğundan kabul edilmedim. Uzaktan eğitim için en uygun fiyat (4500 + kdv) Sakarya üniversitesindeydi. Daha sonra Kocaeli SMM odasının Okan Üniversitesiyle ortaklaşa yürüttüğü programa kayıt oldum. (Muhasebe ve Denetim) Stajın kısalması ve kariyer gelişimine olumlu katkısı olması açısından yüksek lisans çok iyi. Artık birçok özel üniversite bu tür programlar yapıyor, ki siz zaten İstanbuldasınız biraz araştırmayla uygun bir program bulabilirsiniz. hatta Okan Üni. için ara dönem öğrenci alımı da yapılıyor bunu da araştırabilirsiniz.
    iyi günler.

Ziyaretci
    ben beykent'te yaptım, hem ulaşım kolay hemde stajerlere bayağı indirim yapıyorlar,

https://www.beykent.edu.tr/WebProjec...&ContentId=792

Yeni Üye
    Evet, ben de Beykent'e kaydoldum Mart'ta başlayacak dersler ve kayıtlar devam ediyor.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Şişli/İST.
    Selamlar,

Sayın @soulsuck ve @mbrmbr

Okan üniversitesi ile bir karşılaştırma yaptınız mı ? Beykent tercihinizde ne/ler etkili oldu ?

Okan üniversitesinin ismmmo ile anlaşması var denetim ve muhasebe de ama kararsız kaldım
    Teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır.

Yeni Üye
    Okanın mecidiyeköy'de, beykent'in taksimde fakülteleri. Beykent 5800 civarı okan da bu civarlardadır. İkisi de ismmmo üye ve stajyerlerine indirim yapıyor. Hatta okan'a murat açıköğretim de indirim yaptırıyormuş diye duydum.

Şahsen Okan'dan diploma almaktansa Beykent'ten almayı tercih ederim. Çok büyük farklılık ortaya çıkmıyor bi karşılaştırma yapınca.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Şişli/İST.
    Selamlar,
    2013 nisan ayında sormuştum ilk dönem bitti 2. dönem başlayacak eylülde
    Mesleki olarak belli bir birikime gelmiş insanlara tavsiye etmem, ufrs dersi hariç hiç bir şey katmadı.
    2.dönemde maliyet ve analiz faydalı oldu.
    Staj kısaltma için değerlendirilebilir.
    Teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    İstanbul 'da Muhasebe Denetim tezsiz yüksek lisans yapmak istiyorum. Okan Üniversitesinde ilgili bölüm var uzaktan da eğitim sistemi de var. Muhasebe Denetim tezsiz yüksek lisans farklı önerileriniz yada Okan Üniversitesinde ilgili alanda eğitim görenler varsa, bölüm hakkında bilgi almak isterim.