Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tnb.gov.tr - TASDİKLER SONA KALMASIN

Ziyaretci
    Site müştiş kasıyor geçen yıl serverları fazla gelmiş heralde ki arttıracaklarına azaltmışlar , bu yıl geçen yıldan daha kötü defter bilgilerinizi girerken çok sona kalmayın bence

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Allaha Şükür ay başında sağlamları hallettim. Çürüklerle de son güne kadar mücadele sonrası vesselam...

Kıdemli Üye

Kıdemli Üye
    1-2 sağlam mükellefimiz dışında bildirim yapmadım. Diğer mükelleflerimiz kendileri tastik ettiriyorlar defterlerini bu bakımdan sisteme giriş yapmayada gerek kalmadı [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hatta kendi defterimizi ilk başta tastik ettirdik , tnb den giriş yapamamıştım noter sağolsun kendi sisteminden göndermiş . Yani kendi defterimi sistemden gönderemedim desem yeridir. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    "Allaha Şükür ay başında sağlamları hallettim. Çürüklerle de son güne kadar mücadele sonrası vesselam..."

SAĞLAMLAR ÖNE ÇÜRÜKLER ARKAYA [img]smileys/smiley20.gif[/img]
    Çürükler her zaman pazarcı muamelesi görmeye layık zaten.

Defter tastik ücreti yüzünden ilk mükellefimi kaybettim(hemde eniştem olur) Menfaat dünyası işte 14 sene bir anda yok olup gidiyor, başka meslektaşıma sormuş oda "600 lira çok ben 300 e hallederim demiş" bende bu saatten sonra 1000 de versen ALLAH işini rast getirsin dedim.

Sağlam Kafa "Az iş iyi ücret alan Meslek Mensubunda olur"
    Dostluk ve Para Su ile Zeytinyağ gibidir.(Don Antobelli) Hangisinin Zeytinyağı olduğuna kişin karakteri karar verir.(Y.K)

Müdavim Üye
    Nereden
    Osmaniye
    arkadaşlar windows 7 xml yazdırma programını kuramadım. Nasıl kurmak gerek
    ders

Müdavim Üye
    TNB Kullanım formu içinde xml dosyasının linki var. Oraya tıklayıp çalıştıracaksınız, kurulumunu otomatik kendi yapıyor zaten.

Müdavim Üye
    Alıntı yusufkartal Nickli Üyeden Alıntı
    Defter tastik ücreti yüzünden ilk mükellefimi kaybettim(hemde eniştem olur) Menfaat dünyası işte 14 sene bir anda yok olup gidiyor, başka meslektaşıma sormuş oda "600 lira çok ben 300 e hallederim demiş" bende bu saatten sonra 1000 de versen ALLAH işini rast getirsin dedim.

Sağlam Kafa "Az iş iyi ücret alan Meslek Mensubunda olur"
    Giden gitsin de aklıma takıldı; 7 defteri 300 TL'ye nasıl halledecek çok merak ettim.

7 ayrı defter, artı mart ayında kapanış tasdiki, sözleşme damga vergisi, kırtasiyesi, şu bu derken... Eee? 300 lirayı çoktan geçti zaten? Üste cebinden paramı koyacak acaba?

Kıdemli Üye
    Nereden
    SMMM

Sehven Tasdik ettirilen defterin NEDEN İPTALİ yapılamıyor,<div></div><div>Defteri tasdik ettirdikten bir hafta sonra müşteri işyerini yıl sonunda kapatacağını söyledi,</div><div>Noter defteri iptal edemeyiz diyor, yazık değil mi verilen paraya</div>
    \"Her sıkıntı bir kolaylığa gebedir ama, haml müddetine sabretmek gerekir.\"

Müdavim Üye
    HİÇ olmazsa tadik ücretini almanız gerekir.noter masrafını.