Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kdv iadenin kaymağını yemek

Banned
    şirketin mali müşaviri 2011 den itibaren bütün ihracatları yanlış girmiş ve hiç iade almamış bütün beyannamelerde yanlış yılbaşından itibarek tek tek hepsini düzelttim her ay için indirilecek yüklenecek ve gçb listelerini hazırladım işin bütün ameleliğini yaptım 300-400 bin tl civarı kdv iadesi var mali müşavir almış paraları yatmış aşağa yaprığı her iş yanlış bu iadelerin listelerinide ben hazırladım ama 1300 tl maaşıma zam yaptıramadım yeminli %8 istiyor 30.000 tl gözlerini kırpmadan vermeye hazırlar ama bize gelince kuruş yok.Ben bu vahşi kapitalist sisteminde vahşisi olan düzene de odaya da meslekte birliğede başbakanada kanu kurum ve kuruluşlarına da sistemede dönen çarka da oda başkanına da parti başkanlarına da işverenlerede baş kaldırıyor ve karşı çıkıyorum arkadaş:Elbette ymm olmak kolay değil sende ol diyeceksin ALLLAH kısmet ederse olacağız ama mesele gemisini kurtaran kaptan olmakda değil adil bölüşüm hak hukuk hakkaniyet adalet sahibi olmak lazım:sorumlu sıfatıyla kdv iadesini mali müşavir hazırlasa gene mührü yeminli vurup kaymağını alsa ama biraz da mali müşavire damlasa çok mu insafsızlık etmiş oluruz arkadaş.Alt inceleme tutanağını hazırla parasız masraf yap yolla kdv iadesini hazırlayana kadar canımız çıkıyor yeminli de şirkete ortak gibi pay alıyor bu kadar insafsızlığı kurt bile yapmaz kuzulara şah olsa.Bende piyasadan yeminli arayacağım şirketin tanıdığı güvendiği kimse yok o yeminliyle anlaşırsam bizim devamlı kdv iademiz olacak o da kazanır bende ama yeminliler o kadar insafsızki bütün işi yapıp adama oturduğu yerden parasını göndereceğim bana pay vermemek için kabul etmiyor çünkü benlik gurur kibir enaniyet ön planda hep ben kazanayım diyor pakmaya takvimine göre 21 aralıkda kıyamet kopmaz daha ama az kaldı az hem de çok az

Ziyaretci
    400.000,00 TL

%8------ 32.000,00 TL

10.000,00 TL senin

22.000,00 TL YMM'nin

hiç bir işede karışmayacaksın.. herşeyi ben halledeceğim..

bu seni memnun edermi ?

Ziyaretci
    YMM eski Baş Hesap Uzmanı , iadenin tahmini çıkma süresi en fazla 1 ay.

Müdavim Üye
    BU KDV İADESİNDE İNDİRİLECEK KDV Mİ DEVLETTEN ALINIYOR YOKSA MALI İHRAÇ ETMEK ÜZERE BAŞKASINDAN ALIRKEN ÖDEDİĞİNİZ YÜKLENİLECEK KDV Mİ?BEN DAHA ÖNCE HİÇ BU İŞLEMİ YAPMADIMDA.