Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: müdürler ve ynt.kur kapanışı

Yeni Üye
    Nereden
    istanbul
    arkadaşlar merhabalar 2013 mart ayında kapnışı yapılacak olan belirtilen yönetim kurulu karar defteri ile müdürler defterinin mevcut herhangi bir açılışı yok açılışı olmayan bir defterin kapanışını nasıl yapacağız.
    yoksa eski ortaklar kurulu karar defteri -müdürler defteri veya yönetim kurulu karar defterimi olarak kabul ediliyor. ve bu eski karar defterlerinimi mart 2013 te kapanışını yapacağız tşk

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    evet herkesin bu konuda endişesi var, fısıltı haberleri açılışı olmayanın kapanışı olmayacağından 4000 tl cezdan bahs ediliyor .Birkaç kişi bana bunu söyledi.

Yeni Üye
    Nereden
    istanbul
    ozaman bence bu ay da hem 13.12.2012-31.12.2012 dönemini kapsayan müdürler defterli,hemde 2013 yılında kullanılacak defter yaptırmak daha matıklı

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    Türmob da açıklama yapmış ama bu konunun üzerinde durmamışlar .

Müdavim Üye
    Nereden
    Burdur
    Allah nazardan saklasın yani TURMOB da bir çalışıyor ki demeyin gitsin. Şöyle adam gibi: AŞ ler için şu defterler, LTD şti için şu defterler, Yapı Kooperatifler için şu defterler, Köy tarımsal ve sulama kooperatifler için şu defterler 31.12.2012 tarihine kadar 2013 yılında kullanılmak üzere tasdik ettirilecek ve 31.03.2013 tarihine kadar da şu defterler kapanış tasdiki yaptırılacak demesi lazım ama diyemiyor. tavsiye edilir diyor. Böyle bir şey yok tavsiye ne demek. Çengel bulmaca gibi çözebilene aşk olsun...
    Her şey Gönlünüzce Olsun.S.M.M.M Ömer KILINÇ