Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: izmirde bağımsız denetim kurumsallaşma semineri

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    İzmir Odasının bağımsız denetim ve mesleğimizde kurumsallaşma eğitimi bugün İzmir'in en büyük kapasiteli tiyatro salonunda.

Kıdemli Üye
    mesleğimiz için Denetim ve kurumsallaşma eğitimi de ancak bir tiyatro salonunda verilebilirdi.

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    Bu arada İzmir Odasının Kobi tfrs ve bağımsız denetim eğitimleri gelen yoğun talepler üzerine hala devam ediyor.

Müdavim Üye
    Bence müsamere salonunda gösterilse daha iyi olurdu.Pek de Ciddiye alınmayan bir konu şu an için.Ne zaman konferans salonlarında tam kadro zorlama olmadan yer alırız o zaman bu işi yaparız diyebiliriz.
    İnsanın En Büyük Hatası Şudur; Kendini Olduğundan Büyük Görmek Ya Da Kendine Hak Ettiğinden Az Değer Vermek. (Goethe)

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    seminere giden arkadaş şöyle dedi, İstanbul odasından gelen Erol Bey konuşmacıymış, bu bağımsız denetim er geç olacak şimdi erteleniyor görünse bile, bu nedenle 4 büyüklere bırakmayın biran önce kurumsallaşın demiş. Gidenler varsa defter tasdikleri konuşuldumu bunu merak ediyorum giden varsa paylaşırsa iyi olur. Edited by: YELİZ CEYHUN

Ziyaretci
    bekara eş boşamak kolay diye bir söz var, insanların karşısına geçip kurumsallaşın, şirketleşin, ortalıklar kurun demekte bundan farksız kolaymı ortak çalışmak hele böyle bir meslekte, var olan kurumsallaşmış yapıların çoğunda aslında bir tek patron var asıl parsayı toplayan, onların altındaki ekibede basamak basamak paye veriliyor etkisiz ortaklık hissesi de bu yöntemlerden biri.

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mösyö Erol Demirel'e göre herşey toz pembe. Ekselansın keyfi gıcır; TURMOB dan İSMMMO dan TESMER den bu kurumların İKTİSADİ İŞLETMELERİNDENher yerden abiye akıyor da akıyor...

Kurumsallaşma dediğin bu abilerin yaptığı gibi olacak: 90 bin garibim kendini yırtacak parayı bastıracak, koltuk ağalarıda amuduyla götürecek...

Tebrik ederim, kurumsallaşma budur işte tamda böyle olur!Edited by: cemo22
    .