Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: K.D.V.BEYANNAMELERİ DE

Üye
    Nereden
    Turkiye

sayın gülşen

SM olarak teşekkür ederim.

şu an okuyamayan bu günden sonrada sınavlara girip okul okuyamayacak çok SM ler var sizce bunların durumu ne olacak.

bir ara hazırlanan bir yasa tasarısı vardı hatırladığım kadarıyla SM lerin kurs ve sınav sonucu Mali müşavirlik ünvanı alacakları doğrultusunda sizce Türmo bu konuda bir çalışma yapıyormu veya SMMM olma imkanı olamayan SM ler için ne düşünüyor olabilirler

Teşekkür ederim

Yeni Üye
    Nereden
    Turkey
    sm sınavlarında yeterince oda.mızı ve türmob.u maddi olarak doyurduk zannediyorum.. sm olup smmm sınavlarına aynı stajerler gibi girip bu maliyetlere katlanmaktan büro işleri aksamaya başladı.. piyasada kenar mahalle bakkal defteri için kendini parçalayan smmm.ler oldukça ben kendi halime şükrediyorum.. 2 tane anonim şirketim var ... bakkal defteri smmm.de kalsın... ne diyeyim.. hepimize hayırlı mükellef nasip etsin allah...

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Sayın Başak Merhaba,

Şuan bu konuda bir çalışma yok. (Bildiğim kadarıyla) Ancak, IFAK üyelerinde mali müşavir ancak lisans seviyesinde mezun olmayı gerektiriyor.Yani bunu TÜRMOB "hadi tüm SM'leri SMMM yapıyoruz" deme şansları öyle sanıyorumki bu federasyondan dolayı yok.

Şunuda yinelerimki,SM meslek mensupları yine yaptıkları işe devam edeceklerdir. Bunu üstadlar söylüyor.
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.