Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bağımsız Denetim Sınav Kaynak?

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Merhaba;Arkadaşlar Aralıkta ki sınav için çalışmaya başladım. Girecek arkadaşlarada fikir vermesi açısından kaynak önerilerinizi bekliyorum. Benim elimde olan ve çalışmaya başladığım kaynaklar aşagıda. Eklemek isteyenler buyursun.1-Gazi Yayınevi-Aydın Karapınar'ın kitabı 2-22 nolu SPK tebliği

Edited by: ilkersorar

Yeni Üye

bende bağımsız denetim dersinden sınava gireceğim gazi yayınları kitabı ile spk 22 nolu tebliğden çalışıyorum 23 nolu tebliğ hangi ders için acaba?birde elinde dehanın kitabı olan bir arkadaştan bağımsız denetim kısmının fotokopisini istiyorum.bendede mevzuat ders kitabı var isteyen olursa gönderebilirim.zaten son sınav kaynak yardımı yapalım arkadaşlar

Müdavim Üye

Deha soru bankası

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Alıntı dilek03 Nickli Üyeden Alıntı

bende bağımsız denetim dersinden sınava gireceğim gazi yayınları kitabı ile spk 22 nolu tebliğden çalışıyorum 23 nolu tebliğ hangi ders için acaba?birde elinde dehanın kitabı olan bir arkadaştan bağımsız denetim kısmının fotokopisini istiyorum.bendede mevzuat ders kitabı var isteyen olursa gönderebilirim.zaten son sınav kaynak yardımı yapalım arkadaşlar
    22 nolu yazacaktim

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    mevzuat dersiyle ilgili kaynak tavsiyesi varmı?

Müdavim Üye
    ne sınavı bu ? spk mı ?Edited by: Kusursuz_Fırtına

Yeni Üye
    bende mevzuat dersine ait kitaplar var iki farklı dershaneye ait isterseniz gönderebilirim ben onları çalışarak geçtim yeterli oldu