Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SİTEYE GİREMEME SORUNU

Ziyaretci
    Değerli arkadaşlar epey bir süredir Mustafa Gülşen sitesine girmekte zorluklar yaşıyoruz. Sitede bir yavaşlama var. Sayın Mustafa Gülşen bey bu konu hakkında haberiniz var mı . Sizden cevap beklemek en doğal hakkımız. Alıştırdınız bizi bu siteye .

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    Konu: SİTEYE GİREMEME SORUNU
    Gönderim Zamanı: Bugün Saat 20:49
    Değerli arkadaşlar epey bir süredir Mustafa Gülşen sitesine girmekte zorluklar yaşıyoruz. Sitede bir yavaşlama var. Sayın Mustafa Gülşen bey bu konu hakkında haberiniz var mı . Sizden cevap beklemek en doğal hakkımız. Alıştırdınız bizi bu siteye .

saatte ilerde

Ziyaretci
    saatte ilerde ne demek anlayamadım benim dediğimi kopyala yapıştır yapmakta ne demek istediğinizi açıklarmısın Ahmet Evcen

Ziyaretci
    sitenin saati ilerde demek istediniz ona dikkat etmemiştim Özür

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Test

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Merhaba,
    Saat firmaya bildirildi ama düzelmemiş. Tekrar yazalım.

Bir Milli Eğitim Müdürü "Ah şu okullar olmasa ben ne güzel idare ederim burayı" demiş. Onun gibi "ah şu KDVler olmasa ben ne güzel idare ederim bu siteyi "

Siteye girememe konusunu biraz açabilirmisiniz?
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    teknik olarak söylemi nedir bilmiyorum ama site hata veriyor .. ekran beyaz oluyor siyah yazılar çıkıyor.. dün bu konu acılmadan önce siteye yarım saat giriş yapılamadı