Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aile mezarlığı

Üye
    Nereden
    ADANA
    bir mükellefimizin bugün gelen gider evraklarının içinde 3 kişilik aile mezarlığı alındığına dair belge çıktı. mükellefi aradım abi hayırdır toprak mı çekiyor seni diye bu ne dedim? belki gidere yazılır diye düşündüm ondan koydum diyor. işleniyorsa işle diyor) ne yapalım bilemedim)
    saynır

Müdavim Üye

Alıntı saynır Nickli Üyeden Alıntı
    bir mükellefimizin bugün gelen gider evraklarının içinde 3 kişilik aile mezarlığı alındığına dair belge çıktı. mükellefi aradım abi hayırdır toprak mı çekiyor seni diye bu ne dedim? belki gidere yazılır diye düşündüm ondan koydum diyor. işleniyorsa işle diyor) ne yapalım bilemedim)
    Allah, bizi mükelleflerden korusun. Amin.

Edited by: Kusursuz_Fırtına

Ziyaretci
    Yuh artık mezar yerinin faturasını dahi gidere yazılırmı diye soruyorlar demek bunun kanunu bilmemekle alakası yok ne kadar ucuza getiririz hesabındalar. Sizde öbür tarafta işyeri açma izni aldıysanız 258 hesaba atarım deseydiniz.

Müdavim Üye

Alıntı Balkanlı 71 Nickli Üyeden Alıntı
    Yuh artık mezar yerinin faturasını dahi gidere yazılırmı diye soruyorlar demek bunun kanunu bilmemekle alakası yok ne kadar ucuza getiririz hesabındalar. Sizde öbür tarafta işyeri açma izni aldıysanız 258 hesaba atarım deseydiniz.

Üye
    Nereden
    ADANA
    bakın işte o aklımıza gelmedi))
    saynır

Müdavim Üye
    Nereden
    S.M.M.M.
    Mükellef işi uzun vadeli düşünmüş olmalı.
    Ancak bu alımı yapmadan önce keşke size bir danışmış olsa idi.
    Zira Mezar yeri almak ile ölü yatırım yapmış.
    25 hesap grubuna alın dursun.
    Bir inceleme sırasında denetmen eleştiri yaparsa sorun olmaz.
    Her insana lazım bir mezar yeri.

Üye
    Nereden
    sakarya
    daha ne gibi faturalar gelecek merak ediyorum açıkcası...
    Haksızlık karşısında susan dil şeytandır..(Hz Ali)

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bunu "YAPILMAKTA OLAN YATIRIMLAR" bölümüne atabilirsiniz. Kdv. sinide VEFAT ETTİĞİNDEİNDİRİLECEK KDV. ye atarsınız.....

Mükellefiniz, bu yoğunlukta güldürdü beni. Allah UZUN ÖMÜRLER, hayırlı yatırımlar versin.

Edited by: Hüseyin KAYA
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Kıdemli Üye
    Nereden
    AFYONKARAHİSAR
    Alıntı Hüseyin KAYA Nickli Üyeden Alıntı
    <div></div>
    <div></div>
    <div>*</div>
    <div>Bunu "YAPILMAKTA OLAN YATIRIMLAR" bölümüne atabilirsiniz. Kdv. sinide VEFAT ETTİĞİNDE*İNDİRİLECEK KDV. ye atarsınız..... </div>
    <div>*</div>
    <div>Mükellefiniz, bu yoğunlukta güldürdü beni. Allah UZUN ÖMÜRLER, hayırlı yatırımlar versin.</div>
    <div>*</div>
    <div>*</div>

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli meslektaşım:

Bu müşteriniz sizden habersiz cenaze,defin, mezar yeri temin,gasilhane vs. gibi bir iş yapmaya kalkmasın???

Yoksa mezar yerini gider yazmaya kalkmak Kayseriliyi bile zorlayabilecek bir durum da...
    .