Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şirketin ödediği yol parası

 1. #1
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  19.Ekim.2012
  Mesajlar
  3


  Merhaba,<div></div><div>şirketimiz bize yol parası olarak , o ay harcamış oldugumuz Akbil bedelini beyan etmemiz halinde ödeme yapıyor. Limit 180 TL. Maksimum 180 TL lik yol fişini ekinde bir Excel ile beyan ediyoruz ve hesabımıza yatırıyorlar. (peşin degil, beyan edilmesini takiben 10-15 gün sonra)</div><div></div><div>Sorum şu ki, bu yol ödemesi Bordrolaştırılmıyor... Bu şekilde olması dogru mu ? yoksa hakkımız mı yeniyor? dava açmamız durumunda ne olur ?</div>

 2. #2
  Ziyaretci
  Bu yol parası şirketin işleri için gün içinde yapılan yol giderleri değilde sabah akşam eve gidip gelirken yaptığınız yol harcamasının bedeli ise bordroya karışması gerekmektedir. Kıdem tazminatında da hesaba katılmalıdır.

 3. #3
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  19.Ekim.2012
  Mesajlar
  3


  evet aynen dedigim gibi, hergün geliş gidiş ücretimiz. Bordromuzun biyerinde de "Yemek ve Yol Giderlerini Kapsamamaktadır" yazıyor zaten. Peki bu durumda ben/biz ne yapabiliriz? Nasıl bir yol izlemeliyiz hakkımız konusunda?

 4. #4
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  19.Ekim.2012
  Mesajlar
  3


  evet aynen dedigim gibi, hergün geliş gidiş ücretimiz. Bordromuzun biyerinde de "Yemek ve Yol Giderlerini Kapsamamaktadır" yazıyor zaten. Peki bu durumda ben/biz ne yapabiliriz? Nasıl bir yol izlemeliyiz hakkımız konusunda ?

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •