Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 50 yaş üstü smmm belgesi

Hybrid View

Ziyaretci
    MÜJDE GENÇ SMMM LER. 50 YAŞ VE ÜZERİ BELGESİ OLANLARIN SMMM BELGESİ İPTAL EDİLMESİ İÇİN MALİYE BAKANLIĞI ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞ.BUNLAR BELGELERİ BELEŞ ALDI AYRICA HİÇBİR ŞEY BİLMİYORLAR DİYE ....GENÇ SMMM LER LİSEYİ BİTİRMİŞLER TIP HUKUK GİBİ FAKÜLTELERİ KAZANMALARINA RAĞMEN İŞLETME OKUMUŞLAR OKULLARI BİTMİŞ DENETMEN UZMAN YARDIMCILIĞI SGK MÜF YARDIMCILIĞI İMTIHANLARINA GİRMİŞLER BAŞARİ İLE KAZANMIŞLAR AMA İLLEDE BİZ SMMM OLACAĞIZ DEMİŞLER KAZANMA EGOSU İLE STAJLARINA DEVAM ETMİŞLER. DİLE KOLAY 3 YIL BELGEYİ ALMIŞLAR AMA ESKİLER VARYA HAKSIZ YERE BELGE ALANLAR YÜZÜNDEN MÜSTERİ BULAMIYORLARMIŞ. SUÇLU ESKİLER..BUNLAR HERSEYİ BİLİYOR ESKİLER NE BİLECEK.. HA BİDE 200 300 DEFTERLERİ VAR YENİLERİN YOK OLURMU ADAMLAR BU KADAR FEDAKARLIK ETMİŞLER BİDE MÜŞTERİ BULAMIYORLAR HA.. MALİYE BAKANLIGI HERSEYIN FARKINA VARMIŞ DÜZELTİYOR BU HAKSIZLIGI GENÇ SMMM LER.. BU SAYFADA TARTIŞMALARI OKUDUM YAZMA İHTİYACİ DUYDUM HA NE CEVAP NE BİR DAHA YAZARIM AMA YAZILANLARI OKUYUNCA... KONU YÖNETİCİ ARKADAŞ KAPATINCA BURDA YAZDIM İYİ ÇALIŞMALAR

Ziyaretci
    dedikodudan başka bişey değil bu.bende gencim ama bu dediğiniz şeyin olması mümmmkün değil..

Müdavim Üye

saçma sapan,gereksiz ([img]smileys/smiley1.gif[/img] %5lik haklılık payı var) , seviyesiz bir yazı. googledan arama yaparken forumu bulup şunlarla eyleneyim formatında liseli bir gence benziyorsun. emeklililk yaşının kaç olduğundanda haberi yok.Denimde dedim foruma yeni üye olmuş ilk mesajıda dalga gecer gibi. Yöneticin bu başlığı kaldırıp bu üyeninde atılması lazım.

Edited by: gokhango

Müdavim Üye
    Ben hala diyorum şu foruma üye alımında IQ testi yapılsın olmadı bi monografi çözdürülsün yoksa böyle ne yediği belirsizlerle uğraş dur modlarada yazık arkadaş.

hayatta oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen

Erol 54 bir geldin pir geldin.Hemen bir kesimi emekli ettin .Ülkede emeklilik yaşı 60 oldu sen 50 de meslekten emekli ettin kaç yaşındasın bilemiyorum ama 50 yaşındaki meslek mensubunun 30 yıldan fazla mesleğe hizmeti vardır yani bazılarının yaşından fazladır.Kaynağınıda yazamadığına göre herhalde kıskıs gülüyorsundur ihtiyarları emekli ettim yer açıldı diye.Yazılarını küçük harf yazarsan iyi olur okuması zor oluyor.Kamu sektörinde yaştan emeklilik 65 dir özel sektörde yoktur sağlığı müsait olan çalışır 80 yaşında ne delikanlılar var bastonları bile yok işin başındalar mühendislik ticaret ve bazılarıda politika yapıyorlar .Künnyende bilgilerin eksik adını soyadını yaşını adresini yazarsan bizde sana nasıl hitap edeceğimize karar veririz.Asparagas haberlerle gündeme gelmen üzücü Kolay gelsin.

Müdavim Üye
    benim lise mezunu ne SM tanıdığım üstad sıfatında kişiler var..

seni onlara şikayet ederim bak.. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ziyaretci
    Sn. Erol54 ironi, espiri ve hafifçe dokundurma yapmış hala anlayamayanlar var. Pek haksız da sayılmaz sanki çünkü aylardır bazıları yaşlı meslek mensuplarını çok işleri çok defterleri var malları mülkleri gırla gözleri doysun diye eleştrince o da haklı olarak bu şekilde cevap yazmış.
    Genç meslektaşlarında haklı olduğu çok şey var amagöremedikleri şu onların piyasada tutunamayıpaz iş yapmaları veya iş yapamalarının sebebi yaşlı ve müşterisi çok olan meslek mensupları değil. 20-30 yıl önce bu şekilde bir şikayet varmıydı bence yoktu nedenini bir düşüsenize. Alttan yağmur gibi gelen meslek mensubu sayı 30000 den 90000 e çıkmış 3 katı artış müşteri sayısıise resmi rakamlara göre azalmı ayrıca ekonomik krizler v.s ile mevcut müşterilerde ödeme yapamıyor. Yani pasta küçülmüş pastanın başındakiler çoğalmış ve pastayı bırakmış birbirlerini yemekle meşguller.

Yeni gelenler ve eskiler mesleğin geldiği ve gideceği yeri iyi düşünmeliler. Bende 20 yıldır bu işin içindeyim belki eski sayılırım 20 yıl öncesine görehatta büro babamdan kaldığı için daha eskiye gitmek gerekirse müşteri sayımız % 60 azalmış. Çevremde gördüğüm eski meslektaşlarında durumu bizden iyi değil daha fazla iş kaybedenleri debiliyorum. Yani burada bazılarının yazdığı gibi her eski meslek mensubu kasabanın bütün müşterilerini kapatmamış. İşin bu yönünü de göz önüne alarak yazıp çizmekte fayda yok mu.
    Edited by: Balkanlı 71

Müdavim Üye
    arkadaşlar bu elamanın lafına konuyu uzatmayın.

Müdavim Üye
    Alıntı gokhango Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar bu elamanın lafına konuyu uzatmayın.

[img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]