Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: banka masrafı

Müdavim Üye
    bir mükellefin banka extrelerine baktım 2 şirketi avr her ikisindede her eft de 30+1,5 tl masraf ödemiş sizce bu rakam çok fazla değil mi her ay nerdeyse 500-1000 tl arası banka eft masrafı ödüyor oysa bu işi internetten kendisi yapsa daha ucuz olmaz mı bu işte sizce de bir yanlışlık yok mu?

Ziyaretci
    her bankanın mudisini afedersiniz söyleyemeyeceğim şekli var bu bankada bu şekilde yapıyor demekki ama unutmayın her banka farklı bir yöntemle yapıyor bu işlemi biri dosya masrafı almaz sigorta bedeli der harç der alır ve faiz oranını yüksek tutar diğeri dosya masrafını yüksek tutar ama sana söylemez dosyadan sonra farkına varırsın tabi buda faiz oranını düşük tutar aynı bu 3 operatörün uygulamaları gibi birinde 6 saniyede bir kontör düşer kiminde dakika kazanan hep banka ve operatör olur siz sadece iyi seçim yaptım zannedersiniz bunlara düşman olalım demiyorum elbette ama karar verirken iyi karar vermeli örneğin bu banka başka yönlerde müşterinizi yakalaşım ve bırakmıyor olabilir örneğin proje karşılğında iyi kredi vermiştir veya başka artı yönleri vardır müşterinizle bunu paylaşmanızda fayda olacaktır sizin bu düşündüğünüzü elbette müşterinizde düşünmüş olabilir çok fazla sirkülasyon olmadığı için galeye almamışta olabilir saygılar

Ziyaretci
    Sayın Eren77, müşterinize bankadan internet şifresini almasını ve bundan sonra havalke ve eft lerini internet bankacılığyla göndermesinin daha avntajlı olduğunusöyleyiniz.

Aynı bankanınhesaplarınahavale ücreti 1 TL
    Farklı bankaya eft ücreti 2,85 TL..

Şubeye gidip internet başvuru formunu dolduracak 5 dakikasını alacak bir işlem bu internet şifresini mevcut banka kartıyla ilişkilendiriyorlar başkada bir işlemi yok.

Üye
    banka ile anlaşmada yapılabilir örnegin toplu ödeme falan yapıyorsa masrafsızda olabilir ayda 1 firmalara toplu ödeme yapılıyorsa falan tabi onuda herkese yaparlarmı sormak lazım bankada yüklü miktarda paranız falan duruyor ise olabilir sormak da fayda var