Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yıllık izin ücreti

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz...

saat başı ücretle çalışan bir kişinin yıllık ücretini elden vermek istersek 14 gün verirsek..maaş bazlı çalışan bir kişinin yıllık izin ücretini verirken 14+2 gün mü vermeliyiz sonuçta kişi maaş bazlı çalışıyor sa ay içerisinde kaç saat kaç gün çalıştıgının bir önemi olmadan maaş karsılıgını alacagı için 14+2 : 16 gün mü ödemeliyiz acabaaaa???
    ....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    güncelllllllll

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    güncellllllllllllll

Müdavim Üye
    dur bakalım daha neler göreceğiz uyduruydur gitsin herkes yeni bir şey çıkartsın izin ücreti 14+2 verilmez 14 verilir 16 diye bir şey yok kafanızdan uydurmayın saat bazlı çalışsa da değişmez 14 günlük ücretini ödeyeceksin

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Öncelikle yorumunuz için tşk ederiz...ayrıca uydurmak ne demek ya? nasıl bir kelime o ihtilafa düşülmüş bir soru sorulmuş düzgünce sizde isterseniz düzgün cevap verebilirsiniz aksi takdirde kimse bişy uydurmuyor pavatsızca bir kelime bu ...fikir alışverişinde bulunmak istedik karışıklı saygı çerçevesinde ....saygısını kaybedenler lütfen yorum yazmasın...

Müdavim Üye
    yanlış anlamayın sözüm size değil bu saçmalığı çıkaranalr kendileride inanıyor buna yılardır sorarlar işten çıkana veya çalışana ki çalışana normalde verilmez yıllık izin ücreti 14+2 mi diye kardeşim akıl var mantık var kanun var yönetmelik var 14/20/26 dır yıllık izin ücreti +-2,3,4 olmaz sadece yıllık izini kullanırken tatil varsa ona göre hesap edilir işten çıkışta fazladan ödeme yapılmaz

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Sizi anlıyorum fakat yinede saygımızı yitirmeden yorum yapmakta fayda var....Herkez aynı tarz da düşünemeyebiliyor farklı görüş ve düşüncelere de açık olmak gerekir..her konuda asabi olursak meslek çekilmez hale gelir...tşkler iyi çalışmalar

Ziyaretci
    sayın mustafa bey, bu konuyu dün yine aynı başlıkla baya baya tartışmadınızmı yeniden niye gündeme geldi

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Bunu sorgulamak kimsenin hakkı değil diye düşünüyorum...

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    ama şunu söyleyeyim bir soru soruldu bana ama karşımdakine bir türlü anlatamadım buradaki yorumları örnek gösteriyorum fakat hala tam anlatabilmş değilim..o sebeple konu paylaşıp yorum bekliyorum..