Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeterlilik vergi hukuku sınavı

Yeni Üye
    arkadaşlar aralıkta yeterlilik sınavına gireceğim. vergi mevzuatı sınavında 1 soru malum uygulama sorusu olarak geliyo. ben temmuz sınavına girmiştim ve sınava çalıştım uygulama sorusunda matrah arttırımı ile ilgili bi soru geldi ama benim çalıştığım bölümlerde yoktu. sözün özü benim gibi aralıkta yeterlilik sınavına girecek arkadaşlara kaynak olması için bu tür örnek uygulamalar olan arkadaşlar elllerindeki uygulamaları paylaşırlarsa çok sevinirim. Hatta internet adresi varsa onuda paylaşabilirler. Yapacak olduğunuz yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    gelir vergisi ve kurumlar vergisi düzenleme rehberi var, vergi dairelerinden,odalardan bulabilirsin, ben bakmadığıma pişman oldup o kitaplara, sınav sonrası baktımki orda bu konuya değinmişler, inşallah aralıkta zafer bizimle olur.

Nasıl ki gökte, yerde ve kâinatta tıkır tıkır saat gibi işleyen bir düzen varsa, yeryüzünde de aynı şekilde bir düzen olmalı ve bu düzen içerisinde insanlar, barış içerisinde yaşamalı.

Yeni Üye
    ogeday50 çok teşekkür ederim. şimdi sizin yazdıklerınızı okuyunca bu kadar basit bişey nasıl benim aklıma gelmedi diye hafif tebessüm ettim. İnşaaalah kazanırız. İyi çalışmalar.