Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KDV ler Uzarmı Arkadaşlar

Müdavim Üye

Arkadaşlar sizce bu Ay Kdv beyannameleri verilme süresi uzarmı,malum önümüz bayram
    Çaresizseniz ÇareSİZSİNİZ...

Müdavim Üye
    yani fazla değil 1 gün uzatsalar otomatikman 5 gün uzuyorda devletimiz bir babalık yapsın artık bence öncede ilan etsin kafamız rahat iş yapalım

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    24 ü sabah mesai var idari izin sayıldı vergi dairesi bankalar çalışır 24.10 da tatil saat 13 de başlar meslek mensubuda tatilde çalışmak zorunda değil bence 30 son gün olabilir.Yinede uzun tatil sonuna iş bırakmamakta yarar var arlkadaşlar kafamız rahat olsun diye iileri bitirmek lazım diye düşünüyorum.Gerçi bende az iş olduğu için çoktan jhazır ama komşu illerden alım yapan bir müşteriye illede son günlerde gelen faturalar oluyor satıcılar kendi işlerini düzenlemeden faturaları postalamıyor sanki.Kolay gelsin.

ekliyorum.Ödemelerde son gün 30.10 a uzayacağından tahakkuklarında 30.10 son gün olmasında idarenin zararı yok diye düşünüyorum belki bu nedenle uzayabilir.Edited by: hasan er

Müdavim Üye

Aslında Maliye Bakanımız bu konuda önceki dönemlere nazaran daha özverili biz istersek sayın Bakana Sesimizi duyurursak uzar diye düşünüyorum,yok uzamazsa yine mecbur bitireceğiz işleri ama (belki bitirenler dahi olmuştur) genel bir rahatlala için uzaması şart

Müdavim Üye
    Uzayacağını düşünmüyorum...

Kıdemli Üye

Uzaması doğru olmaz,bayram zehir olur, aynı zamanda ay sonu işleri sıkışır.Boşverin uzamayı <div>işleri yapın. Gevşekliğe yer yok işimizde.</div>

Ziyaretci
    30 ekim 2012 salı akşam 23.59 a kadar otomatik uzamaktadır yetmez mi?

Kıdemli Üye
    yorumları okurken kuşkuya düşüyorum arkadaşlar arife günü zaten öğleden sonrası resmi tatil değilmi kdvler tam gün tatil olmasaydı dahi uzardı şimdi otomatik uzuyor neden uzarmı diye düşünüyoruz ki gib. ve istanbul smmodasının sayfasındaki takvim olayı mı hep aklımızı karıştırıyor Edited by: ademefe

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    ARKADAŞLAR UZAMASINDAN KASIT SON GÜNÜ OLAN 24 EKİM DEN SONRAKİ BİR TARİHE ERTELENMESİ HUSUSU İSE UZAYACAĞI KESİN. ZİRA 24 EKİM SAAT 13.00 DEN SONRASI ZATEN TATİL. HER NE KADAR BU KAVRAMIN BİZLER İÇİN BİR ANLAMI KALMASADA TATİL GÖRÜNEN BİR GÜNDE BEYANNAME SON GÜNÜNÜ ERTELEMEK ZORUNDALAR, SAYGILAR...
    TÜRMOB'UN; YMM OLMAYAN, YETİM ÜYESİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR BİR FANİ...

Ziyaretci
    Merhabalar, Bülent Arınç 24 ekim kamu kesimi için tam gün tatil olduğunu, çarşamba günü yarım gün mesai yapılmayacağına ilişkin karar alındığı belirtmişti. Haliyle uzaması gerekiyor.