Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İş Kazası !!!

Kıdemli Üye

Değerli arkadaşlar; iş kazası bildirimini İnternetten yaptım ayrıca elden vermem gerekiyormu?? sadece internetten yapmam yetrlimi bu gün son gün yardımnıızı bekliyorum
    bornova

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    Hayır netten yapıldığında kuruma bildirimi gerekmiyor. internetten suret alın ..ne olur ne olmaz.

Ziyaretci
    bölge çalışmaya elden vermeniz gerekiyor sgk sistemi kabul ediyor

Kıdemli Üye

Bölge çalışma kabul etmiyorumu özür dilerim anlamadım netten yaptım elden herhangi bir kuruma bildirime gerek varmı
    bornova

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı BORNOVA Nickli Üyeden Alıntı
    Bölge çalışma kabul etmiyorumu özür dilerim anlamadım netten yaptım elden herhangi bir kuruma bildirime gerek varmı
    Bağlı bulunduğunuz Çalışma ve Sosyal GÜvenlik Bakanlığı İl müdürlüğü'ne elden bildirim yapmanız gerekiyor.
    Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    " İş Kazası ve Meslek Hastalığı Bildirimlerinin 5510 sayılı Kanunun 4/ a ve b bentleri kapsamındaki sigortalılar için 3 iş günü içerisinde "www.sgk.gov.tr" adresi üzerinden internet ortamında ve 4857 sayıl İş Kanunu gereğince en geç iki iş günü içinde yazı ile işyerinin tescilli bulunduğu, Calışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı devredilen bölge müdürlüğüne ayrı ayrı bildirilmek zorundadır. "

Kıdemli Üye

Teşekkürler.
    bornova