Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İŞE GİRİŞİ KÖY ADRESİYLE YAPAMIYORUM

Ziyaretci
    Arkadaşlar işçinin işe girişini yapacağım telefonla adresini sordum .... köyü no: 10 dedi il ve ilçeyi girdim mahalleyi soruyor mahalleye yine köy adını girdim bu sefer cadde sokak soruyor ne yapmam lazım?

Ziyaretci
    Merhaba,

Cadde: Köyün adını
    Mahalle kısmına: " köy" kelimesini
    dış kapı:10 deyip geçin kabul ediyor. ben öyle yapıyorum ne kadar doğru bilmem, köy adres girişlerini kabul etmiyor, çok denedim.

Ziyaretci
    ben de köy adreslerinde olmayan kısımlara boşluk tuşuyla bir kere basıp o şekilde onaylıyorum.

Ziyaretci
    Arkadaşlar valla ağlıyacam, dediklerinizi girdim bu kezde sistemden attı, denemeye devam ediyorum.

Ziyaretci
    Sağolun arkadaşlar cadde sokak mahalle her tarafa köy yazdım onayladım.

Ziyaretci

Şimdi köy adresini tek başına giremediği için mahalle adına köy cadde adına köy sokak ismine köy yazdım ancak öyle onaylayabildim ama bu kezde hatalı bilgi vs diye ceza keserlermi şimdide bu durumdan rahatsız oldum. acaba iptal yapıp tekrar o kısımlara boşuk tuşuyla birkere basıp öyle mi denesem ne yapmamı önerirsiniz? sigortalı bilgileri güncellemeyi denedim o kısımdada ileri tuşuyla gidiyorum ama herhangi bir işlem yapılamıyor.

Müdavim Üye
    Alıntı denizsmmm Nickli Üyeden Alıntı
    ben de köy adreslerinde olmayan kısımlara boşluk tuşuyla bir kere basıp o şekilde onaylıyorum.
    Var olan bilgiyi kendi yerine yazmalı, cevabı olmayan yere "-" tire koyun geçin...
    Saygılarımla,
    Gürbüz AÇIKBAŞ

Yeni Üye
    nokta koy geç onaylar, herhangi bir cezada yemezsin
    Eğitim Şart