Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pazartesi işe giriş

Ziyaretci
    Günaydın,

15 ekim pazartesi bugün tarihli işe giriş yapabiliyor muyuz? teşekkürler

Ziyaretci

yapabilirsiniz. daha önceden de bu konu çok konuşuldu. arama yaparsanız detayını bulabilirsiniz.

Ziyaretci
    Teşekkür ederim üstad. araştırdım sanki iki görüş var, ceza olur gibi yazıları görünce tereddütte kaldım.

Müdavim Üye
    evet haftanın ilk günü yapılabilir
    .

Yeni Üye

pazar ve pazartesi gününün işe giriş bildirgeleri pazartesi kuruma verilebilir. Ben çok yaptım ve hiç ceza yemedim... içim rahat olsun diyorsanız sgk dosya memurundan teyit edebilirsiniz...Edited by: ysfbzkrt

Ziyaretci

Alıntı filizumut Nickli Üyeden Alıntı
    Teşekkür ederim üstad. araştırdım sanki iki görüş var, ceza olur gibi yazıları görünce tereddütte kaldım.
    <div>bende defalarca yaptım ama şimdiye kadar hiç problem olmadı ve bu işlemden dolayıda cezayla karşılayan görmedim. Bence sorun olmaz.</div>

Müdavim Üye
    Nereden
    YOZGAT/Sorgun

Rahat olunuz. İşe giriş tarihinden önceki gün hafta tatili olması münesebetiyle pazar ve pazertesi girişler pazertesi yapılabiliyor.
    Smmm. İsmail ATASEVER

\'\'Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.\'\' (Yunus Emre)

Ziyaretci

Teşekkür ederim, az önce işe girişi yaptım, ceza gözükmüyordu İyi haftalar diliyorum herkese..