Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ssk işten çıkış

Hybrid View

Kıdemli Üye
    bir konuda yardımınıza ihdiyacım var03.09.2012 tarınde bırı işten cıkışını vermişiz aynı işciyı 30.09.2012 tarınde tekrar cıkısını vermısız 2012/9 priminide göderdim çıkışı 30.09.2012 liyi esasa aldım bunda ne yapmam gerekiyor yardımlarınız için şimdiden tşk ederim.

Ziyaretci
    yapacağınızı yapmışsınız zaten sayın maraz şu an her iki çıkış içinde iptal etme olanağınız yok 30.09.2012 10 günlük dilim içinde olmuş olsaydık 30.09.2012 çıkışı iptal et 03.09.2012 çıkışı dikkate al derdim ama şu an için yapılacak tek şey var oda kulak arkası etmek bazı arkadaşlar 03.09.2012 tarihli çıkış için iptal dilekçesi yaz diyebilirler ben olsam kulak arkası yapardım.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    önce 3 eylülde çıkışını verdiğiniz kişinin girişini yapmadan yenıden 30 eylülde çıkışını verebildiniz hayret doğrusu..biraz karışık gibi geldi sanki APHB leri vermişseniz ek bildirge ile düzeltme yapılması gerekir diye düşünüyorum...tabi cezai müeyyideyi de unutmayalım..

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Üye
    Nereden
    ADANA
    AYNI OLAY BİZİMDE BAŞIMIZA GELMİŞTİ. İŞÇİ LEHİNE OLAN HANGİSİ İSE SSK ONA GÖRE İŞLEM YAPIYOR. 3 EYLÜLDEKİ ÇIKIŞI İPTAL ETMENİZ İÇİN DİLEKÇE İSTEYECEKLER
    saynır

Kıdemli Üye

abi sende şaşırmakta haklısın konu şu şekilde olmuş bizm arkdş 03 09 luk çıkışı dosyaya takmamış görmemiş onu primi yapmış önce çıkışını 30 09 şeçmısvermiş pirimi 10 günlük süre olunca 30 09 da çıkış yapmış sistemin kabul etmesi bu yüzden primi gönderiyım çıkışı veririm nasıl olsa demiş şimdi ne yapalım üzerine yatalım mı

Kıdemli Üye
    saynır kardeş haklısın ama ben emeklı bır şefle gürüştüm oda eğer işçi baska yere girmemisse 03 09 işten çıkışa dilekce verin dioyr bişi çıkmaz diyor girmisse diyor düzeltme yapacaksınız diyor konuyla ilgilendiğiniz için tşk edrim