Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SGK

Yeni Üye
    Nereden
    TRABZON

SLM ARKADAŞLAR Bİ KONUDA YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR..<div>SGK BİLDİRGESİNİ 10.09.2012 DE GÖNDERDİM YALNIZ BİR KİŞİ RAPORUNU GEÇ GETIRDI ŞİMDİ BU BİLDİRGEYI NASIL DÜZELTEBİLİRİM CVPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TSK EDERİM</div>
    HASAN

Yeni Üye
    Nereden
    smmm
    raporun bitim tarihinden 5 gün sonrasına kadar sisteme girmen gerekiyordu. onu yaptınızmı

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Alıntı ROKO Nickli Üyeden Alıntı
    SLM ARKADAŞLAR Bİ KONUDA YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR..
    SGK BİLDİRGESİNİ 10.09.2012 DE GÖNDERDİM YALNIZ BİR KİŞİ RAPORUNU GEÇ GETIRDI ŞİMDİ BU BİLDİRGEYI NASIL DÜZELTEBİLİRİM CVPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TSK EDERİM
    Sgk bildirgesini 10.09.2012 de gönderdiğinize göre 2012/8.aya ait bildirgeden bahsettiğinizden yanlış olan işçi için kuruma elden iptal ve düzeltilmiş olarak ek bildirgesi vermelisiniz. Buda kanuni süresinden sonra olduğu için asgari ücretin 8/1 oranında ipc kesilecektir.

Ziyaretci
    Rapor eylül ayına ait değil mi ? belirmemişsiniz

Kıdemli Üye
    benimde böle başıma gelmişti eğer sisteme giriş yapmadıysanız raporun üzerine yatın konya ssk ya ben bu konuda görüştüm raporu gırmedysen hiç elleme dedi bende öle yaptım suana kadarda bir sıkıntı olmadı memurun dedğı bana suydu eğer girmessen parasını alamaz dedi primi görünür fark eden bişi olmaz dedi

Müdavim Üye
    Bence rapor işgörememezlik sistemine giriş yapılmalı, ancak aphb'de değiştirmeye gerek yok...Sadece rapor süresi fazladan yatırılmış olur ve raporlu bir kişinin istenirse primi gösterilip, ödenebilir.
    Saygılarımla...

Yeni Üye
    Nereden
    TRABZON

ARKADASLAR COK TESEKKUR EDERIM GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN
    HASAN